2017-11-24, penktadienis, 03:49.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:22, leidžiasi 16:13, dienos ilgumas 7:51.

Pryšmančių pagrindine mokykla

Pryšmančių pagrindine mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Rimkiškių k. 60401 Raseinių r. tel. (8~428) 48 537, fak.(8-428)48 535, El.p. prysmanciupm@raseiniai.lt Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190098034 

www.gyliai.lt

Švietimas

 • Tolerancijos diena

  Tolerancijos diena

  Paskelbta 2017-11-17

            Vaikų fizinę ir psichinę sveikatą įtakoja emocijos. Kuo anksčiau vaikai įgys pozityvaus bendravimo, problemų sprendimo įgūdžių, tolerancijos, tuo lengviau jie galės prisitaikyti naujoje aplinkoje, jausis saugūs. Tolerancijos mokytis tenka nuolat.         Vid

 • Kūrybinėse dirbtubvėlėse - Šv. Martyno žibintai

  Kūrybinėse dirbtubvėlėse - Šv. Martyno žibintai

  Paskelbta 2017-11-14

  Mūsų gimnazijoje vis dažniau ir dažniau, drąsiau ir drąsiau mokinių tėveliai siūlo įvairias veiklas. Lapkričio 10 d. 4a, 3b ir 1b klasėse mama Inga Molotokienė vedė dailės ir technologijų pamokas. Pamokų metu mokiniai pasigamino žibintus. Kiekvienoje klasėje žibintai buvo gaminami naudojant vis kitą techniką. Mama Inga laba

 • Įspūdinga kelionė į AHHAA mokslo muziejų Tartu mieste

  Įspūdinga kelionė į AHHAA mokslo muziejų Tartu mieste

  Paskelbta 2017-11-14

  Lapkričio 3 d.  naktį prie gimnazijos šurmuliavo nemažas būrelis mokinių. Jie su nekantrumu laukė kelionės į Tartu, kur yra įsikūręs mokslo centras „Ahhaa“. Tai didžiausias Baltijos šalių mokslo centras, įdomiai supažindinantis su mokslu ir technologijomis, siūlantis įvairias programas, kuriose gal

 • Viduklės gimnazijai – 10

  Viduklės gimnazijai – 10

  Paskelbta 2017-10-30

  Į labai gražią 10-ojo gimtadienio šventę visus sukvietė Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija. Pasveikinti su jubiliejumi šios šaunios ugdymo įstaigos bei jos bendruomenės atskubėjo ir rajono meras Algirdas Gricius, visas būrys Savivaldybės „švietimiečių“, Seimo narių Vidos Ačienės ir Arv

 • Mažieji „egzaminavo“ merą

  Mažieji „egzaminavo“ merą

  Paskelbta 2017-10-21

   Rajono meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė aplankė Gylių mokyklos- daugiafunkcio centro pačius mažiausiuosius, ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus.   Mažieji iškart dėdei merui pasiskundė, kad jie dar Lauko klube nespėjo paskaityti pasakos, nes turėjo eiti pasitikti sve

 • Tarptautinis projektas DofE

  Tarptautinis projektas DofE

  Paskelbta 2017-10-12

  Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos gimnazistai pristatė, kaip jiems sekėsi įgyvendinti vieną iš tarptautinių Edinburgo hercogo apdovanojimų programos (DofE) veiklų – bandomąjį ir kvalifikacinį žygius. Susitikime dalyvavo 8-III klasių mokiniai, vieni apie programą jau girdėję ne kartą, antri išgirdę tai

 • Šauniausios klasės kelionė

  Šauniausios klasės kelionė

  Paskelbta 2017-10-12

   Labai apsidžiaugėme, kai mokyklos tėvų komitetas suvedė konkurso ,,Šauniausia klasė“ rezultatus ir paskelbė mūsų klasę - 3b - šauniausia klase tarp pradinių klasių.  Didžiuojamės šiuo laimėjimu, džiaugiamės prie klasės atsiradusia lentele ,,Šauniausia klasė“. Dėkojame tėvų

 • Garsinis skaitymas priešmokyklinukams Viduklės bibliotekoje

  Garsinis skaitymas priešmokyklinukams Viduklės bibliotekoje

  Paskelbta 2017-10-12

  Spalio 10 d. „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukai, pakviesti miestelio bibliotekininkės Janinos Gečaitės, dalyvavo garsinio skaitymo rytmetyje „Kartą gyveno katinas“. Išradingai garsiniu skaitymu vaikus sudomino Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos

 • Jaunimo mokymai

  Jaunimo mokymai

  Paskelbta 2017-10-12

  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamentas kartu su Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba ir Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdve organizavo mokymus „Užsimotyvuok“. Mokymai skirti mokinių savivaldos ir jaunimo organizacijų atstovams. Mokym

 • „Nusipiešk sau kojinytes“ 2017 laureatai

  „Nusipiešk sau kojinytes“ 2017 laureatai

  Paskelbta 2017-10-10

  2017 m. spalio 7 d., PLC Mega vyko dvyliktus metus iš eilės „Skinija“ organizuojamo taikomojo dizaino konkurso vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“ 2017 nugalėtojų apdovanojimai.   Papildomose kategorijose laureatais tapo du mokiniai iš Raseinių rajono. Už taikomojo dizaino išma

 • Sportuoju aš, sportuoja tėtis ir mama

  Sportuoju aš, sportuoja tėtis ir mama

  Paskelbta 2017-10-05

      Viduklės darželyje vyko projektas „Sveikuoliukai“. Įgyvendindami projektą mankštinomės, žaidėme įvairius žaidimus, o viso sporto pabaigą „vainikavo“ sporto šventė „Sportuoju aš, sportuoja tėtis ir mama“.      Visi šventės dalyviai i&scar

 • Sveikuoliukai

  Sveikuoliukai

  Paskelbta 2017-10-05

  Viduklės darželinukai vykdė sveikatinimo prevencijos projektą „Sveikuoliukai“. Visa darželio bendruomenė darė rytinę mankštą. Vaikai kartu su tėveliais dalyvavo sportinėse rungtyse, varžėsi praktinėse užduotyse, atsakinėjo į klausimus apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną. Visuomenės sve

 • Funkcionalios lauko erdvės Viduklės darželyje

  Funkcionalios lauko erdvės Viduklės darželyje

  Paskelbta 2017-10-05

  Darželio bendruomenė nuolat galvoja, kaip tikslingai išnaudoti lauko erdves vaikų aktyvumui ir kūrybiškumui skatinti. Kuriamos netradicinės erdvės natūralioje aplinkoje. Siekiama sukurti savaiminio ugdymosi sąlygas vaikams, atskleidžiant žmogaus ir gamtos ryšį.    Šį rudenį ugdytinių &bdquo

 • Gimnazijoje lankėsi svečias iš JAV

  Gimnazijoje lankėsi svečias iš JAV

  Paskelbta 2017-09-28

  Viduklės „Sniego gniūžtės“ komanda sulaukė svečio iš JAV Rugsėjo 26 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos „Sniego gniūžtės“ organizavimo komandą (vadovė mokytoja Virginija Petrošienė) aplankė garbus svečias - Jack Irwin. Tai JAV gyvenantis žmogus, turintis lietuviškų &scaro

 • 4- asis Solidarumo bėgimas Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje

  4- asis Solidarumo bėgimas Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje

  Paskelbta 2017-09-28

  Saulėtą rugsėjo 27-osios rytą Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos stadione startavo tradicinis, 4-asis Solidarumo bėgimas.   Bėgime dalyvavo 353 gimnazijos mokiniai, 18 PUG  vaikučių, grupė mokytojų. Po įžanginės direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolantos Jonaitienės kalbos visi stojo į bėgimo takelius ir

 • Judėk prasmingai, mąstyk pilietiškai!

  Judėk prasmingai, mąstyk pilietiškai!

  Paskelbta 2017-09-27

  Rugsėjo 22  – netradicinio ugdymo diena Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje. Tai  „Žygio“ diena, skirta Europos judėjimo savaitei, Baltų vienybės dienai  ir Piliakalnių metams paminėti. Ši diena prasiplėtė dar bent keliomis prasmingomis veiklomis.  Kiekvienam gimnazijos mokiniui, atsi

 • Gimnazistų draugystė su medžiu technologijų pamokose

  Gimnazistų draugystė su medžiu technologijų pamokose

  Paskelbta 2017-09-19

  IIIa,b klasių gimnazistai vaikinai šiemet pradėjo lankyti technologijų pamokas, kurias veda patyręs technologijų mokytojas ekspertas Kęstutis Bakutis. Užsukus į kabinetą - dirbtuves darbas virte virė. Nagingesni jau džiaugėsi pirmais gaminiais, o tie, kurie su medžiu dar nebuvo geriau susipažinę, projektavo būsimus dirbini

 • Piešėme Lietuvą

  Piešėme Lietuvą

  Paskelbta 2017-09-15

    „Šiandien piešime Lietuvą“,- nutarė būrelis įvairių veiklų entuziastų, susirinkę į Viduklės kultūros namuose kartu su Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija surengtą tradicinę popietę „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“. Ant sienos keitėsi nuostabūs Lietuvos vaizdai, fon

 • Maironio parke skambėjo ir Viduklės gimnazistų balsai

  Maironio parke skambėjo ir Viduklės gimnazistų balsai

  Paskelbta 2017-09-15

   Rugsėjo 14-osios vakarą, 19 val. 18 min. Raseinių Maironio parke, prie Maironio paminklo suskambo jau tradicija tapusi, „Šatrijos“ choro inicijuota ir giedama  „Lietuva brangi“.   Prie šios puikios pilietinės iniciatyvos prisijungė ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija: ad

 • Kitokios pamokos ir jaukios pertraukos naujame gimnazijos kiemelyje

  Kitokios pamokos ir jaukios pertraukos naujame gimnazijos kiemelyje

  Paskelbta 2017-09-08

  Visi žino, kad mokykloje pamokos - gerai, bet pertraukos – dar geriau! O kai jų metu galima pabūti jaukiame ir naujai įrengtame kiemelyje, tai į pamokas nesinori ir grįžti. Bet ir tai ne bėda – jau nuo šio rugsėjo mūsų gimnazijoje pamokos gali vykti puikiai sutvarkytoje lauko klasėje. Į pavėsinę veda At

Šios dienos vardadieniai


Tinklapis priklauso
UAB „MEDIA 44“
mob. (8 691) 44 277
e.p. info@elengvai.lt


Daugirdo 8 - 307 LT-60149 Raseiniai


Tinklas