2022-05-22, sekmadienis, 22:56.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Vidukliškiai akcijoje „Tautiška giesmė aplink pasaulį“

2020-07-08, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Vidukliškiai akcijoje „Tautiška giesmė aplink pasaulį“

Liepos 6-oji yra be galo svarbi viso pasaulio lietuviams. Tą dieną minime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, Valstybės dieną, vieningai jungdamiesi į akciją „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

 

Ši akcija būrį vidukliškių sukvietė į aikštelę prie Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje. Šventę  eilėmis pradėjo RRKC Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė, sveikinimo žodį tarė Viduklės seniūnijos  seniūnė Daiva Ulinskienė. Vedant moterų ansambliui „Ringė“ (vad. Gerda Lapinskaitė), visi vieningai, darniai, pakiliai giedojome Lietuvos valstybinį himną. Sugiedojus himną, neskubėjome namo. Juk gera būti drauge, jaustis vieningiems! Todėl jungėmės į ansamblio „Ringė“ dainuojamas dainas, bendravome, džiaugėmės švente.

 

Mes, lietuviai, didžiuojamės savo kraštu, jo didžia praeitimi. Todėl su pakylėjimu švenčiame savo Valstybės dieną, kiekviename pasaulio kampelyje giedodami Tautišką giesmę. Vienas tokių pasaulio kampelių yra ir Viduklė. Džiugu, kad akcija mus suvienija, sukelia patriotinius jausmus, kurie kasdienybėje kartais gal ir priblėsta... Bet šios dienos šventimas parodo: mūsų tauta GYVA,  mes ESAM ir BŪSIM amžinai!

 

 

Gerda Lapinskaitė

RRKC mėgėjų meno kolektyvų vadovė Viduklėje


Nuotraukos Alfonso Narbuto 

Contact formŠios dienos vardadieniai