2022-05-16, pirmadienis, 19:03.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:21, leidžiasi 21:32, dienos ilgumas 16:11.

Viduklės maltiečių ir karitiečių sriuba Šiluvos atlaiduose

2018-09-17, Angelė ŠARKIENĖ
Viduklės maltiečių ir karitiečių sriuba Šiluvos atlaiduose

Laikydamiesi ilgametės tradicijos, Viduklės maltiečiai (vadovė  gerda Visockienė) bei karitiečiai (vadovė Irena Petraitienė), visapusiškai remiami ir palaikomi Viduklės parapijos klebono Alberto Stanulio, jau nuo pernai suvieniję jėgas geriems darbams, ir šiais metais virė sriubą LIGONIŲ, SLAUGYTOJŲ, MEDICINOS DARBUOTOJŲ ir CARITO dienos maldininkams Šilinių atlaiduose.

 

Vykdami į Šiluvą su keturiais termosais gardžios sriubos, būriu pagalbininkų iš abiejų grupių, kartu vežėmės gerą nusiteikimą, šypsenas. Padengę stalus Parapijos kieme, išdėlioję dubenėlius, šaukštus ir duoną, laukėme po šv. Mišių sugrįžtančių žmonių. Jų sugužėjo dideliausias būrys - jaunų ir pagyvenusių, sveikų ir neįgalių...  Seniai besimatę, visi sveikinosi su bičiuliais, pažįstamais, kolegomis. Gerumas, atjauta, nesavanaudiškas rūpestis artimu - Šilinių atlaiduose visuomet gera aura.

 

Mūsų parapijos klebonui Albertui Stanuliui sukalbėjus maldą ir palaiminus stalą ir maistą, Jurgita, Vytautė, Irena ir Vaida pradėjo pilstyti sriubą, pirmąjį dubenėlį paduodamos klebonui Albertui. "Viduklės senosios koldūninės" virėjos į savo pagamintą valgį sudėjo ne tik daržoves, frikadeles, bet ir širdies šilumą, antraip sriuba nebūtų buvusi tokia gardi. Žmonės valgė, prašė dar, dėkojo. Pamaitinome maždaug pusantro šimto praalkusių maldininkų, termosai ištuštėjo greičiau nei per valandą. 

 

Noriu perduoti didelį ir nuoširdų valgytojų, maltiečių ir karitiečių AČIŪ ne tik virėjoms, bet ir Rimai bei Virginijui Pukinams, Gerdai Visockienei, Irenai Petraitienei, klebonui Albertui Stanuliui, savanorėms, dalinusioms sriubą - už nesavanaudišką gerumą, atjautą, supratingumą. Teatlygina Jums Dievas už Jūsų gerus darbus.

 

Contact formŠios dienos vardadieniai