2020-07-13, pirmadienis, 07:33.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:11, leidžiasi 22:01, dienos ilgumas 16:49.

Viduklėje skambėjo romansai

2018-10-27, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Viduklėje skambėjo romansai

Niūriais ir tamsiais rudens vakarais ilgimės jaukios šilumos, šokančios ugnelės židinyje ir galbūt iš kažkur skambančios muzikos, o gal tyliai šnabždančių medžių.

 

Be meilės ir švelnumo mes sužvarbtume, sustingtume. Ruduo – brandumas, pats turtingiausias ir dosniausias laikotarpis, kuris suvirpina širdį, kai matai krintančius lapus, išskrendančius į tolį paukščius...

 

Saulėtą spalio 21 d. popietę Raseinių rajono kultūros centre Viduklėje vyko tradicinė romansų šventė ,,Dėl Tavęs“.

 

Renginio vedėja Aiva Gailienė džiaugėsi, jog ši šventė auga. Keletą metų atgal buvo rajoninė, o šiemet tapo regionine.

 

Lyriškais, kupinais ilgesio ir meilės romansais šventės žiūrovus žavėjo dalyvavę ansambliai iš Kelmės rajono (Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbiejaus kultūros centro moterų vokalinis ansamblis, vadovė Jurgita Gelumbickienė), Kauno (VŠĮ „Nemuno vingiai“ vokalinis ansamblis „Vakarė“, vadovė Laima Užkurnienė), Radviliškio rajono (Baisogalos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis, vadovė Neringa Bernadickienė), atlikėja iš Naujosios Akmenės Lena Jagielienė, Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje (moterų vokaliniai ansambliai ,,Vijūnė“ ir ,,Ringė“, vadovės Ligita Matelienė, Gerda Lapinskaitė).

 

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė Aldona Ona Radčenko, Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė.

 

Už šypsenas, už dainas, už šilumą širdžių, visiems tariame ačiū, kad buvote kartu.

 

 

Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė
Nuotraukų autoriai A.Šarkienė ir V. Judickas

 

Contact formŠios dienos vardadieniai