2021-03-02, antradienis, 15:16.     Šiandien Viduklėje saulė teka 07:17, leidžiasi 18:08, dienos ilgumas 10:50.

Viduklėje paminėta Laisvės gynėjų diena

2020-01-14, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Viduklėje paminėta Laisvės gynėjų diena

Mes juos atminsime amžiais...

 

Sausio 13-osios rytą Viduklės miestelio gyventojai rinkosi į Laisvės gynėjų dienos minėjimą Viduklės A.Svarinsko skvere, kurį organizavo Raseinių rajono kultūros centras Viduklėje ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija.

 

Minėjimą pasakojimu apie Sausio 13-osios įvykius pradėjo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos socialinė pedagogė  Romena Antanavičienė. Moksleivė Rugilė Gapkalovaitė perskaitė Sausio 13-ąją žuvusiųjų pavardes, o jų atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Sugiedojus Lietuvos valstybinį himną, skambant dainoms apie Lietuvą,  uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Minėjime įkvepiančius žodžius tarė LR Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Janina Jasiulienė, Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė. Buvusi ilgametė gimnazijos istorijos mokytoja Eugenija Verygienė papasakojo apie vidukliškius, žuvusius už Lietuvos laisvę.

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Viduklės filiale vyko paroda, skirta žuvusių Lietuvos Laisvės gynėjų atminimui.

 

Tai, kad minėjime dalyvavo gimnazijos moksleiviai, mokytojai, miestelio gyventojai ir jaunieji Viduklės šauliai, parodo, kad mūsų šalies laisvė, žuvusių už ją atminimas visiems yra be galo svarbus. Jei šaliai iškiltų pavojus, tikriausiai daugelis ją gintume. Juk nieko žmogui nėra svarbiau už TĖVYNĘ, jos LAISVĘ.

 

Gerda Lapinskaitė

Nuotraukos Romenos Antanavičienės ir Ligitos Matelienės

Contact formŠios dienos vardadieniai