2022-05-16, pirmadienis, 18:05.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:21, leidžiasi 21:32, dienos ilgumas 16:11.

Viduklėje įžiebta Kalėdų eglė

2018-12-20, Angelė Šarkienė
Viduklėje įžiebta Kalėdų eglė

Penktadienį Viduklėje simboliškai pasnigus, sutemoms apgaubus miestelį, Alf. Svarinsko aikštėje susirinko gausus būrys vidukliškių - vykoViduklės Kalėdų eglės įžiebimo šventė.

 

Gražų, vaikučių taip lauktą, vakarą pradėjo Viduklės Kultūros namų renginių organizatorė Aiva Gailienė, suteikusi žodį parapijos klebonui Albertui Stanuliui. Vidukliškius taip pat sveikino Seimo narė Vida Ačienė, jos padėjėja Janina Jasiuliene. Moterys atvyko ne tuščiomis rankomis - atvežė dovanėlių rudenį pradėjusiam veikti Vaikų dienos centrui. Susirinkusius aikštėje seniūnijos specialistė Gerda Visockienė  ne tik pasveikino, ji su MOPT Viduklės grupe ir parapijos Carito moterimis į aikštėje pastatytą palapinę atvežė  Maltiečių sriubą. Savivaldybės administracijos direktorių pavaduojantis Gytis Šulinskas taip pat tarė sveikinimo žodžius, seniūnei daivai Ulinskienei įteikė visą pakuotę saldainių.

 

Po trumpos oficialiosios dalies šalia dar neįžiebtos Viduklės eglės nuostabiai gražų spektaklį "Mažylis ir draugai laukia šv. Kalėdų" parodė RRKC kūrybiniai darbuotojai. 

 

Pasibaigus spektakliui, aikštėje su dovanomis pasirodė Kalėdų senelis, kuris savo burtažodžiu padėjo įžiebti Kalėdų eglę ir vaikučius apdalino saldainiais.

 

Džiugu (ir ačiū seniūnei Daivai Ulinskienei, pavaduotojai Mildai Šebelsienei, Viduklės Komunalinio ūkio kolektyvui!), kad mūsų miestelis šv. Kalėdoms metai iš metų vis gražiau papuošiamas, kasmet prie eglės susirinkę vidukliškiai džiaugiasi vis įdomesne programa, kuri patinka tiek vaikučiams, tiek jų tėveliams ir vyresniems gyventojams. Ačiū Kultūros centro kūrybiniams darbuotojams už gražų spektaklį ir iki kitų šv. Kalėdų!

Contact formŠios dienos vardadieniai