2020-07-10, penktadienis, 06:09.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:07, leidžiasi 22:04, dienos ilgumas 16:56.

Viduklė palaiko Žemės valandą

2017-02-28, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Viduklė palaiko Žemės valandą

Šių metų kovo 25 d., 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai pakvies susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai, vienas jų – sustabdyti klimato kaitą.

 

Raseinių rajone esanti Viduklės seniūnija susisiekė su Žemės valandos komanda ir informavo, kad palaikydamą akciją valandai pritemdys daugiau nie 20 seniūnijos objektų.

 


Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė sakė:
-„Klimato kaita yra vienas iš didžiausių mūsų laikų iššūkių, o dėl jos neigiamo poveiko mažėja visų šalių galimybės pasiekti tvarų vystymąsi. Mes vartojame per daug išteklių, išmetame per daug atliekų ir darome galimai negrįžtamą žalą aplinkai bei klimatui. Negalime amžinai krauti šios naštos savo planetai, nes jau juntame visuotinio atšilimo poveikį.
Problemas, su kuriuo susiduria pasaulis, privalome spręsti visi. Džaigiuosi, kad prie Žemės išsaugojimo akcijos prisideda ir Raseinių rajono Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos antrokai, ragindami gyventojus taupyti energiją ir taip saugoti mūsų planetą.“
 

Pasaulinę iniciatyvą „Žemės valanda“ vykdo WWF („World Wide Fund of Nature“) – viena didžiausių gamtosaugos organizacijų pasaulyje. Žemės valanda prasidėjo nuo vieno miesto – Sidnėjaus. Jau po metų idėja apskriejo visą pasaulį ir dabar „Žemės valanda“ vadinama didžiausiu savanorišku žmonijos geros valios aktu.

Contact formŠios dienos vardadieniai