2022-05-22, sekmadienis, 22:38.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Vasara vartus uždaro... (2)

2018-08-27, Angelė ŠARKIENĖ
Vasara vartus uždaro...

Jeigu atsibodusią žiemą mes tiesiog „vejame iš kiemo“, tai besibaigianti vasara, bent jau Viduklėje, tradiciškai išlydima gražioje šventėje, jau eilę metų rengiamoje Kultūros namų kiemelyje - su gera muzika, žinomais atlikėjais, o puikią nuotaiką ir šypsenas šįmet tiesiog atvežė ir žiūrovams padovanojo Šiluvos mėgėjų teatro kolektyvas „CINKELIS“ (režisierė Birutė Greičienė), parodęs komediją „Čerauninkės eksperiments“.

 

Nieko gero nežadančios sinoptikų prognozės ir pavakare danguje besikaupiantys niūrūs debesys neišgąsdino nei tradicinės vasaros palydėtuvių šventės organizatorių, nei dalyvių, nei žiūrovų: žiūrovai saugiai sėdėjo po stogine, šventės vedančiosios „kaimynkos“ (Aiva Gailienė ir Ligita Matelienė) gal ir nuogąstavo dėl galimos liūties, bet to neparodė, - laidė sąmojus puikiai išpuoštame kiemelyje, pristatė ir pakalbino atvykusius svečius : Raseinių rajono merą A. Gricių, atvežusį pintinę su dovanomis, administracijos direktoriaus pavaduotoją G. Šulinską, Viduklės seniūnijos seniūnę D. Ulinskienę. Na, o šaunios "CINKELIO" artistės, nepaisydamos stipraus vėjo ir vieno kito lašo lietaus, beje, tik pagąsdinusio, bet taip ir neįsismarkavusio, vaidino taip, kad juokėsi ir mažas, ir senas - iš širdies, nebijodamos būti personažais, kuriuos įkūnijo, tegul ir ne itin gražiais, ne itin dorais...

 

Vasaros palydėtuvių šventę gražiomis melodijomis pagyvino Butkiškės kaimo kapela, vadovaujama A. Bautronio - liaudiškos muzikos sūkury sukosi ne viena pora, smagiai trepsėjo ir gausiai susirinkę vidukliškiai, ir šventės vedančiosios, ir „CINKELIO“ artistės.

 

Viduklės bendruomenės pirmininkė R. Morkuvienė pasveikino vasarą asmeninius jubiliejus pažymėjusius vidukliškius, seniūnė D. Ulinskienė apdovanojo tą pačią dieną Viduklės aikštyne vykusių sporto varžybų prizininkus. Buvo paminėti ir šventės rėmėjai, kaip antai UAB „Kajovika“ ir visa eilė Viduklės krašto ūkininkų, jiems padėkota, o dalyvavusieji šventėje rėmėjai atsiėmė dovanėles.

 

Toliau koncertą tęsė žinomi atlikėjai - Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis. Jų pasirodymas daugiausia džiaugsmo suteikė jauniesiems vidukliškiams. Atlikėjai ne tik dainavo,  bet ir nuoširdžiai bendravo su jaunimu, šoko, fotografavosi (koks džiaugsmas gerbėjoms būti šalia žvaigždės!). 

 

Atsėlinus sutemoms, į sceną pakilo atlikėja Agnė Petravičienė, jos programoje buvo ir senos, žinomos, ir naujos dainos.

 

Ką gi, vasara skaičiuoja paskutines dienas, bet nusiminti neverta, - ji sugrįš kitąmet. O vidukliškiai vieni su kitais dalinasi palydėtuvių įspūdžiais, keldami balto pavydo jausmą tiems, kurie patingėjo ar tiesiog negalėjo dalyvauti. Jų dėmesiui  tik įamžintos akimirkos -nuotraukos. Manau, nesuklysiu pasakiusi, jog visi žiūrovai dėkingi už gražią kaip niekad ir turiningą šventę, kurią nuo seno  meiliai vadina "vasaros uždarymu".

 

Contact form

 

Žinanti 2018-08-27 18:01:14 IP: 84.15.179.169

Rėmėjai - daugiausia ūkininkai, pvz. V. Macijauskas, Iz. Juškys ir kiti, taip pat verslininkai. Jokių partijų ar RASŲ jų tarpe nėra.

 

Vytas 2018-08-27 15:25:30 IP: 78.58.43.40

SVENTE ZIUROVAMS UZ DYKA GERAI,O JEIGU DAR DUODA ISGERT IR UZKAST,TIK IDOMU,KAS TOKIE TIE DOSNUS REMEJAI-TVARKA IR TEISINGUMAS AR RASAI,O GAL KAREIVELIO KONSERVATORIAI,KAD KVIECIA TOKIAS ISPUDINGAS ZVAIGZDES-SEDZIUVIENE,AGNE IR ZINOMA,PROFUS iS BUTKISKES.Beje,kur dingo gan idomi ir profesionali RASEINIU grupe HOBBYŠios dienos vardadieniai