2018-11-20, antradienis, 13:13.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:14, leidžiasi 16:18, dienos ilgumas 8:4.

Vasara vartus uždaro...

2017-08-30, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Vasara vartus uždaro...

                                   

Mūsų platumose – keturi metų laikai. Pagal kalendorių jie visi  užtrunka po lygiai – tris mėnesius. Bet jeigu žiemą varome iš kiemo, rudens darganos mirtinai nusibosta, tai pavasaris ir vasara – ko gero, visų mylimiausi ir laukiamiausi metų laikai: saulė, žaluma, atostogos... Deja, tas išsiilgtas metas taip greit prabėga!

Paskutinį vasaros savaitgalį vidukliškiai tradiciškai buvo pakviesti drauge išlydėti vasarą – pasilinksminti, papramogauti, pasiklausyti geros muzikos.

Kultūros namų kiemelyje, improvizuotoje vasaros scenoje, pabuvojo ir pakalbėjo  Raseinių rajono meras Algirdas Gricius, jo pavaduotoja Gitana Rašimienė, rajono Tarybos narė Aldona Radčenko. Sveikinimo žodį tarė Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė.

Buvo apdovanoti tradiciniu tapusio 3x3 krepšinio turnyro, kurį organizavo Donatas Baukys, prizininkai.

Su gera nuotaika, plaukus taršant šaltokam rugpjūčio vėjui, nestokojančios entuziazmo ir moteriško žavesio Raseinių kultūros centro Viduklėje darbuotojos Aiva Gailienė ir Ligita Matelienė gražiai vedė vakarą ir turėjo ką pasiūlyti tiek jaunam, tiek senam: skambėjo eilės, buvo menamos mįslės, scenoje vieni kitus keitė saviveiklos meno kolektyvai. Pasirodė Viduklės moterų ansambliai “Vijūnė” ir “Ringė” (vadovės Ligita Matelienė ir Gerda Lapinskaitė), griežė Kalnujų liaudiškos muzikos kapela “Kalnuja” (vadovė Z.Žemaitienė), dainavo Erika Pužaitytė.

Vidukliškiai labai laukė ir džiaugėsi, scenoje išvydę nepakartojamo balso dainininkę Laimą Žemaitytę, kuri padainavo visą puokštę melodingų dainų, nuoširdžiai bendravo su žiūrovais ir padovanojo puikių emocijų savo gerbėjams.

Virš Viduklės nusileidus sutemoms, jaunimas linksminosi su grupe “Top vyrai”, kuri sužavėjo savo betarpiškumu ir energija.

Kultūros namų kiemelyje buvo prekiautojų suvenyrais, pramogų vaikams, galėjai  pasėdėti su draugais ir užkąsti. Daug gyvūnų mylėtojų džiaugėsi Berno zenenhundų veislyno “Kalnų šuo” draugiškais ir patikliais augintiniais.

Organizatoriai taria nuoširdų “ačiū” visiems, padėjusiems ir prisidėjusiems organizuojant Vasaros palydų šventę, ir – iki kitos vasaros!

 

                                                   Angelė Šarkienė         

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai