2022-05-23, pirmadienis, 00:14.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:10, leidžiasi 21:44, dienos ilgumas 16:33.

Vandentvarkos darbai – dar trijose Viduklės gatvėse

Vandentvarkos darbai – dar trijose Viduklės gatvėse

UAB „Raseinių vandenys“ kartu su partnere Raseinių rajono savivaldybės administracija vykdo projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Raseinių r. sav., Viduklės miestelyje“. Pagal šį projektą darbai vyks beveik 1000 m trasose, kurios bus tiesiamos trijose gatvėse. Planuojama, kad šią savaitę UAB „Raseinių vandenys“ tęs darbus Sporto gatvėje, o netrukus trasos bus tiesiamos Paparčių ir Šilo gatvėse.

 

   „Gyventojams bus galimybė prisijungti prie centralizuotų tinklų. Klojant naujus nuotekų tinklus kartu naudosimės galimybe nutiesti ir naujus vandentiekio vamzdžius, nes seni yra nusidėvėję ir gali bet kada trūkti. Be to, senas vamzdynas eina per privačių valdų sklypus, todėl kiltų problemų, jeigu juos reikėtų remontuoti. Dabar ir vandentiekio, ir nuotekų trasos eis šalia gatvės, viskas bus padaryta pagal Europos Sąjungos reikalavimus. Džiaugiamės, kad oro sąlygos netrukdo dirbti, visos užduotys atliekamos nustatytais terminais. Kol kas dirbame savo pajėgomis“, – teigė UAB „Raseinių vandenys“ inžinierius Vidmantas Paulius.

 

   Gyventojai savo jėgomis arba pasisamdę specializuotą įmonę galės prisijungti prie centralizuotų tinklų atšakų, kurios paliktos prie privačių sklypų ribų. Šią paslaugą už papildomą mokestį gali atlikti ir UAB „Raseinių vandenys“.

 

   Šis projektas bus įgyvendintas dar šiais metais. Nuotekų trasoms įrengti Savivaldybė skyrė apie 48 tūkst. Eur, o naujo vandentiekio vamzdynas bus klojamas UAB „Raseinių vandenys“ lėšomis.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai