2020-07-10, penktadienis, 06:47.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:07, leidžiasi 22:04, dienos ilgumas 16:56.

Tarptautinis projektas DofE

2017-10-12, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Tarptautinis projektas DofE

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos gimnazistai pristatė, kaip jiems sekėsi įgyvendinti vieną iš tarptautinių Edinburgo hercogo apdovanojimų programos (DofE) veiklų – bandomąjį ir kvalifikacinį žygius. Susitikime dalyvavo 8-III klasių mokiniai, vieni apie programą jau girdėję ne kartą, antri išgirdę tai kaip naujieną, o treti jau išbandę ir gimnazisto švarką padabinę bronzos ženkleliu. DofE programos vadovės Jolanta Jonaitienė ir Rūta Jegnoraitė – Juškienė dar kartą trumpai pristatė šios programos esmę ir prasmę, pakvietė mokinius prisijungti prie gausaus šios programos dalyvių būrio iš viso pasaulio.

 

 

   Ia klasės mokiniai Gabija Jakubauskaitė, Deimantė Vaičekauskaitė, Andželas Gvazdauskas ir Vidmantas Trumpius nuotaikingai papasakojo apie savo žygius, išsikeltą ir įgyvendintą tikslą, nuotykius. Kad žygis įvykdytas pagal visus kriterijus ir atitinka DofE reikalavimus, patvirtino ir susitikime dalyvavęs Europos savanorystės tarnybos narys, žygio stebėtojas vengras Adrian Aradi.

 

   Antroji susitikimo dalis buvo skirta patiems vyriausiems gimnazistams – ketvirtokams. Jiems Adrian Aradi papasakojo apie savo kaip savanorio patirtį, iššūkius ir sėkmes, ir apie tai, kuo savanorystė naudinga ir reikalinga jaunam žmogui. Adrian šiuo metu savanoriauja ne tik Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, turinčiame nacionalinio DofE programos koordinavimo teisę, bet ir programoje „Socialinis sufleris“.

 

Jolanta Jonaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui


 

Contact formŠios dienos vardadieniai