2020-02-20, ketvirtadienis, 06:00.     Šiandien Viduklėje saulė teka 07:43, leidžiasi 17:46, dienos ilgumas 10:3.

Šventiniai ir kasdieniai renginiai Gylių kaimo bendruomenėje

2016-03-15, Monika Kačiušienė, Gylių bendruomenės valdybos narė
Šventiniai ir kasdieniai renginiai Gylių kaimo bendruomenėje

    Kovo 11-oji- tai išsipildęs mūsų tautos siekis tapti laisvais ir nepriklausomais. Per 26 metus daug pasiekėme ir patyrėme. Vis dar mokomės pažinti savo Tėvynę, ją vertinti ir mylėti. Didžiuojamės žmonėmis, savo darbais garsinančiais Lietuvą.

 

     Minėdami šią svarbią datą, Gylių kaimo bendruomenės nariai ir aplinkinių kaimų gyventojai nusprendė susiburti draugėn. Mums atrodo, kuo arčiau vienas kito būsime, tuo daugiau bus LIETUVOS. Todėl tą  popietę Gylių bendruomenės salė vos talpino susirinkusiuosius. Aidi Lietuvos himnas. Tariami sveikinimo žodžiai. Istorijos mokytojas Egidijus Vyšniauskas skaidrėmis ir  pasakojimu primena istorinę praeitį: kaip sunkiai lietuviams pavyko atkurti laisvę, atlaikyti TSRS spaudimą, grasinimus žodžiu ir ginklu, ekonominę blokadą. Visa tai įvertinus, mumyse turėtų niekada neišblėsti atsakomybės už savo Tėvynę jausmas.

 

     Muzikos mokytojas Juozapas Juščius subūrė Gylių kaimo jaunimo ansamblį, kuris ir koncertavo šventės dalyviams. Koks nepaprastas jausmas užpildė širdis tų, kurie matė savo dukrą ar sūnų  muzikuojantį.  Skambėjo dainos apie Tėvynę, gimtąjį kraštą. Žmonių veiduose nedingo šypsena, širdyse- džiaugsmas ir pasididžiavimas. Šventė baigėsi, bet skirstytis niekas neskubėjo.

 

       Gylių bendruomenėje yra ir  kasdienių problemų, todėl, pasinaudodama tokia gausia auditorija, valdyba  atliko dar vieną protokolinį sprendimą. Gylių bendruomenės pirmininkas Antanas Kleinauskas buvo pateikęs atsistatydinimo prašymą ir paruošęs ataskaitą už ilgametę veiklą bendruomenėje. Visuotiniame susirinkime ir išspręstas šis jautrus klausimas. Naująja bendruomenės pirmininke be konkurencijos išrinkta  Irena Petraitienė. Mano galva, permainos kasdieninėje veikloje ir  naujų idėjų  paieška kultūriniame gyvenime dar labiau suvienys bendruomenę ir šiais Bendruomenių metais.

 

                                   Monika Kačiušienė, Gylių bendruomenės valdybos narė 

Contact formŠios dienos vardadieniai