2018-10-22, pirmadienis, 12:33.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:16, leidžiasi 18:14, dienos ilgumas 9:58.

Sveikuoliukai

2017-10-05, paskelbė Loreta Urbonienė
Sveikuoliukai

Viduklės darželinukai vykdė sveikatinimo prevencijos projektą „Sveikuoliukai“. Visa darželio bendruomenė darė rytinę mankštą. Vaikai kartu su tėveliais dalyvavo sportinėse rungtyse, varžėsi praktinėse užduotyse, atsakinėjo į klausimus apie sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną. Visuomenės sveikatos specialistė supažindino su sveikos mitybos piramide, sveikos gyvensenos pagrindais, kiekvienai šeimai įteikė lankstinukus apie judėjimo svarbą vaiko sveikatos saugojimui ir stiprinimui.

      Projekto metu vaikai vyko į Jūkainių pažintinį-rekreacinį parką.Pažintinio rytmečio metu ugdytiniai patyrė daug teigiamų emocijų, įkvėpė noro judėti, žvalėti, sportuoti ir būti sveikiems.   

      Projektą užbaigėme žinių patikrinimu. Rudeninio rytmečio metu vaikai atliko užduotis, atsakinėjo į pateiktus klausimus, šoko, dainavo, žaidė ratelius. Po to ragavo šviežiai išspaustų obuolių sulčių, vaišinosi obuolių tyre.

      Už dalyvavimą projekte visiems įteiktos padėkos, knygelės apie sveiką gyvenseną, prizai, medaliai.

      Dėkojame rajono Savivaldybės  Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriui už projekto finansavimą, darželio bendruomenei – už projekto įgyvendinimą.

 

Auklėtojos:  Regina Morkuvienė ir Regina Lukminienė                                                          

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai