2020-10-20, antradienis, 17:50.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:13, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:5.

Šurmuliavo jubiliejinė šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“

2019-09-15, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Šurmuliavo jubiliejinė šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“

Rugsėjo 14 d. Viduklėje šurmuliavo šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“. Ji organizuojama kasmet, bet šiemetinė šventė ypatinga. Tai jubiliejinė, 10-oji šventė. Didelis būrys mažųjų vidukliškių, lydimų tėvelių, senelių, brolių, sesių, rinkosi į A. Svarinsko aikštę, kur ir vyko šventė.

 

Šventę pradėjo jos iniciatorė Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė, o sveikinimo žodžius tarė Viduklės šv.Kryžiaus parapijos klebonas Albertas Stanulis, Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorė Danutė Janukienė.  Gimnazijos socialinė pedagogė Romena Antanavičienė pakvietė vaikus aikštės grindinį papuošti piešiniais. Kokiomis nuostabiomis spalvomis nušvito pilkas grindinys! Baigę piešti, visi stebėjo Kelmės Mažojo teatro spektaklį „Kaminkrėčio laimė“. Pažiūrėję spektaklį, linksminomės su Vukio personaže, leisdami muilo burbulus, iš balionų darydami gėles, kurias vaikai parsinešė namo, žaidėme su Berno zenenhundų veislyno „Kalnų šuo“ šuniukais. Bet koks gi jubiliejus be šventinio torto?! Todėl po spektaklio visi buvo pakviesti juo pasivaišinti, o į orą pakilo spalvingi balionai su vaikų svajonėmis.

 

Ši šventė jau dešimtoji. Greit tas dešimtmetis prabėgo. Kiekviena šventė buvo kažkuo kitokia. Kasmet jos būdavo vis gausesnės ir išradingesnės. Tie, kurie dalyvavo pirmosiose šventėse, jau užaugę, bet su šiluma jas prisimena. Tai, kad šventė tęsiasi dešimt metų, kad į ją susirenka gausus dalyvių būrys, parodo, kokia ji reikalinga.

 

Gražią šventę sudėtinga būtų suorganizuoti, jei nebūtų pagalbininkų ir rėmėjų.Todėl nuoširdžiai dėkojame ilgametei šventės partnerei Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos socialinei pedagogei Romenai Antanavičienei ir Viduklės seniūnijos seniūnei Daivai Ulinskienei.

 


Gerda Lapinskaitė

Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų vadovė Viduklėje

Nuotraukos Prano Laurinavičiaus ir Gerdos Lapinskaitės

Contact formŠios dienos vardadieniai