2022-05-22, sekmadienis, 23:38.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Suremontuotas ir išvalytas bendruomenės sporto klubas

2018-09-18, paskelbė Romena Antanavičienė
Suremontuotas ir išvalytas bendruomenės sporto klubas

Jau keleri metai vidukliškiai lanko kaimų bendruomenės „Viduklė“ sporto klubą. Šiemet, pirmininkės Reginos Morkuvienės iniciatyva, buvo atliktas patalpų ir kai kurių įrenginių remontas. Patalpose išdažytos lubos, sienos, kai kur pakeistos sienų plokštės, suklijuotos grindų plytelės. Šiuos darbus, aukodamas savo laiką ir negailėdamas jėgų, atliko bendruomenės narys Petras Kušleika. Ačiū jam. Tačiau vien suremontuoti patalpas negana - reikia viską išvalyti, išplauti, paruošti patalpas naudojimui. Todėl praėjusio sekmadienio pavakarę į bendruomenės sporto klubą susirinko nedidelis būrelis moterų, nešinų šepečiais, šluostėmis, įvairiais valikliais. Žinoma, tikėtasi talkininkių bent dvigubai daugiau, ypač laukta tų, kurios sportuoja, naudojasi sporto klubu ir žinojo apie organizuojamą talką. 

Pora gerų valandų intensyvaus darbo, ir patalpos kvepėjo ne tik šviežių dažų kvapu, bet ir švara. Pirmininkė Regina, vaišindama talkininkes bendruomenininko Juozo Trumpiaus atneštomis  saldžiomis pabaigtuvių vaišėmis,  dėkojo visoms šauniai pasidarbavusioms moterims - Ligitai Matelienei, Jekaterinai Povilaitienei ir jos dukrai Augustinai, Stasei Mockienei, Irenai Narbutienei, Elenai Šlinkšienei, Romenai Antanavičienei ir Kristinai Bagdonienei.  

Gera justi bendrystę ne tik šventėse, ne tik kelionėse ar pramogose. Bendrystė auga ir darbuose. 

Informacija:  sporto klube trenerio organizuojami užsiėmimai moterims vyks nuo rugsėjo 18 d. antradieniais ir ketvirtadieniais (tuo metu galima žaisti biliardą), o nuo spalio 1 d. ir pirmadieniais, trečiadieniais bei penktadieniais.

Contact formŠios dienos vardadieniai