2021-10-20, trečiadienis, 14:26.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:12, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:6.

Stovyklautojai vyko į Klaipėdą

2018-06-07, paskelbė Romena Antanavičienė
Stovyklautojai vyko į Klaipėdą

Birželio 6 d. didelis būrys stovyklos „Gamtos bičiuliai“ dalyvių vyko į ekskursiją, į „Delfinariumą“ ir „Jūrų muziejų“. Iš pat pradžių stovyklautojai buvo puikiai nusiteikę kelionei. Kadangi būrys tikrai gausus, vaikai buvo suskirstyti mažomis komandomis, vyresnieji išrinkti vadovais. 

Stovyklautojai netruko nuvykti į Klaipėdą, lipo į keltą.  Daugeliui tai buvo nauja patirtis, kuri kai kuriuos labai baugino. „Delfinariume“ , kaip ir reikėjo tikėtis, emocijosi liejosi per kraštus.  Visus neabejotinai sužavėjo delfinų pasirodymas. Taip pat didžiulį įspūdį paliko ir jūrų pasaulis, su kuriuo vaikai susipažino muziejuje. 

Tokių kelionių metu vaikai ne tik daug pamato ir sužino, tačiau atsiskleidžia jų gebėjimas bendrauti, kultūra, išryškėja žodynas, socialiniai įgūdžiai,  formuojami šeimoje. Išlipančių vaikų teko klausti, ar nenori nieko pasakyti kelionę organizavusioms mokytojoms, paslaugiam ir labai tolerantiškam vairuotojui. Tik tai priminus pasigirsdavo neseniai gražiausiu išrinktas lietuviškas žodis „ačiū“. Taigi keliaujame ir mokomės. Ir sėkmingai stovyklaujame toliau!

Contact formŠios dienos vardadieniai