2018-10-22, pirmadienis, 12:41.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:16, leidžiasi 18:14, dienos ilgumas 9:58.

Sportuoju aš, sportuoja tėtis ir mama

2017-10-05, paskelbė Loreta Urbonienė
 Sportuoju aš, sportuoja tėtis ir mama

    Viduklės darželyje vyko projektas „Sveikuoliukai“. Įgyvendindami projektą mankštinomės, žaidėme įvairius žaidimus, o viso sporto pabaigą „vainikavo“ sporto šventė „Sportuoju aš, sportuoja tėtis ir mama“.

     Visi šventės dalyviai išsirikiavo darželio kieme. O kad dalyviams sektųsi geriau sportuoti, lenktyniauti, bėgioti atliko apšilimui – mankštą pagal Džimbos muziką „Kiškis“. Personažas „Kiškis“ pakvietė grupių auklėtojas išsitraukti „kopūsto“ lapą ir susipažinti kokias ir kokiose sporto veiklos zonose atliks užduotis.

   „Nykštukų“ ir „Paukščiukų“ grupių vaikų komandos išbandė rungtis taiklume, pusiausvyros išlaikyme, aukščio išbandyme. Metė spalvotus kamuoliukus į krepšius, ėjo judančiu takeliu, peršoko kliūtis. Vyresnieji darželio vaikai „Spalviukai“, „Boružiukai“ išbandė jėgas dviračių, paspirtukų rungtyse, kamuolio perdavimo, įvairių daiktų vežimu karučiais, rankos ir akies taiklumą, orientaciją.

     Labai smagu pasidžiaugti, kad į darželio renginius randa noro ir laiko atvykti ir dalyvauti vaikų tėveliai ir seneliai. Greitį, vikrumą, pastabumą, sumanumą, taiklumą teko pademonstruoti ir jiems. Įveikti lipimo, šuoliavimo, bėgimo užduotis: perduoti kamuolį, lipti aukštyn kopėtėlėmis ir „nuskinti obuolius“, šokinėti su maišais, sukti lanką ir t.t. Pati linksmiausia, maloniausia šventės dalis, kada vaikai su savo tėveliais rungtyniavo estafetėse. Vaikų sporto šventė suteikė džiugių akimirkų. Vaikai sužinojo, kad sportuojant geriname sveikatą, patiriame daug teigiamų emocijų, džiaugsmo. Mes, darželio pedagogai, tikime, kad vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose skatina mažųjų norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą.

Kūno kultūros pedagogė Laima Sadauskienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai