2022-05-22, sekmadienis, 22:21.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Sporto šventė „Judesio laisvė“

2016-06-15, paskelbė Romena Antanavičienė
Sporto šventė  „Judesio laisvė“

   Kaip ir kiekvienais metais, mokslo metus mokiniai užbaigia tradicine sporto švente  „Judesio laisvė”.  Tai mokinių itin mėgiama šventė, kur galima išbandyti įvairias saviraiškos formas, atskleisti savo kūrybiškumą, pademonstruoti fizinį pajėgumą ir išmonę.

 

Šios progos nepraleido ir šių metų sporto šventės dalyviai - 7a. 8ab, Ia, Ib, IIIa klasių komandos. Dalyvaudami trijuose konkursuose: kūrybiniame, išradingumo ir lankų sukimo, klasių komandos vertė aiktelėti  iš nuostabos žiūrovus ir savo oponentus. Vertinimo komisijai, kurią sudarė mokinių tėvų , mokytojų ir mokinių atstovai, tikrai buvo sunku apsispręsti, už ką apdovanoti  klasių komandas, nes visos nominacijos tiko visoms klaėms. Be prizų, diplomų neliko nei viena komanda. Juolab, kad šventė šiemet turėjo rėmėjus: tėvelius verslininkus Kristiną ir Arūną Baltrušaičius bei individualios transporto įmonės savininką Arūną Vasiliauską. Jų dėka komandos galėjo po renginio mėgautis saldžiais prizais. Sporto šventėje  geriausiais įvertinimais galėjo džiaugtis IIIa, Ib, Ia klasių komandos. Ne prasčiau jautėsi ir 8ab, 7a klasės, kurios dar tik semiasi patirties, kaip sudėtingiau ir išmaniau save pateikti kitais metais.

 

 

   Kūno kultūros mokytoja Valda Petrokienė   Kaip ir kiekvienais metais, mokslo metus mokiniai užbaigia tradicine sporto švente  „Judesio laisvė”.  Tai mokinių itin mėgiama šventė, kur galima išbandyti įvairias saviraiškos formas, atskleisti savo kūrybiškumą, pademonstruoti fizinį pajėgumą ir išmonę. Šios progos nepraleido ir šių metų sporto šventės dalyviai - 7a. 8ab, Ia, Ib, IIIa klasių komandos. Dalyvaudami trijuose konkursuose: kūrybiniame, išradingumo ir lankų sukimo, klasių komandos vertė aiktelėti  iš nuostabos žiūrovus ir savo oponentus. Vertinimo komisijai, kurią sudarė mokinių tėvų , mokytojų ir mokinių atstovai, tikrai buvo sunku apsispręsti, už ką apdovanoti  klasių komandas, nes visos nominacijos tiko visoms klaėms. Be prizų, diplomų neliko nei viena komanda. Juolab, kad šventė šiemet turėjo rėmėjus: tėvelius verslininkus Kristiną ir Arūną Baltrušaičius bei individualios transporto įmonės savininką Arūną Vasiliauską. Jų dėka komandos galėjo po renginio mėgautis saldžiais prizais. Sporto šventėje  geriausiais įvertinimais galėjo džiaugtis IIIa, Ib, Ia klasių komandos. Ne prasčiau jautėsi ir 8ab, 7a klasės, kurios dar tik semiasi patirties, kaip sudėtingiau ir išmaniau save pateikti kitais metais.

 

 


   Kūno kultūros mokytoja Valda Petrokienė

Contact formŠios dienos vardadieniai