2018-11-20, antradienis, 13:53.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:14, leidžiasi 16:18, dienos ilgumas 8:4.

Saugaus eismo valandėlė Mažosios Viduklės kaimų bendruomenėje

2015-09-29, Rolandas Baltrušaitis, Mažosios Viduklės kaimų bendruomenės pirmininkas
Saugaus eismo valandėlė Mažosios Viduklės kaimų bendruomenėje

   Kasdien per radiją, televiziją išgirstame, kad vienur ar kitur įvyko eismo įvykis, nukentėjo ar žuvo žmonės ir retai turbūt susimąstome, kad tokiu nukentėjusiuoju, bet kada galime būti kiekvienas iš mūsų. Ką daryti, kad to išvengtume?

 

   Rugsėjo 25 d. Mažosios Viduklės kaimų bendruomenėje vyko saugaus eismo valandėlė pagal projektą Eismo saugumas bendruomenėse 2015, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Renginyje dalyvavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis. Jis susirinkusiesiems pateikė daug įdomios ir naudingos informacijos. Visų pirma pareigūnas pateikė statistiką, kiek ir kokių eismo įvykių dažniausiai įvyksta mūsų rajone, kaip mūsų rajonas pagal eismo įvykius atrodo visos Lietuvos kontekste, kur, kada ir kokios nelaimės dažniausiai įvyksta. Daug buvo kalbama apie tai, kokius kelių eismo taisyklių pažeidimus dažniausiai daro pėstieji, dviratininkai bei vairuotojai. Visiems buvo priminti svarbiausi dalykai, kurie padeda kelyje būti saugesniems. Bendruomenės nariai dalinosi mintimis bei pastebėjimais apie eismo saugumo situaciją savo gyvenamojoje vietovėje, diskutavo, kaip galima geriau pasirūpinti savo ir kitų saugumu kelyje.

 

   Baigiantis renginiui bendruomenės nariams buvo išdalinti atšvaitai, liemenės, pirkinių krepšiai su šviesą atspindinčiomis juostomis. Visi džiaugėsi gautomis saugumą kelyje didinančiomis priemonėmis ir namo skirstėsi būdami pasiryžę saugoti kelyje tiek save, tiek kitus.

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai