2017-11-21, antradienis, 14:06.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:16, leidžiasi 16:17, dienos ilgumas 8:i.

Raseiniuose vyko vienas iš didžiausių rajoninių sporto renginių

2015 metų rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynės- tai vienas iš Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių etapų. Rugsėjo mėnesį rajoninių žaidynių nugalėtojai vyks atstovauti mūsų rajoną zoninėse žaidynėse Kelmėje.

Šį kartą atstovauti savo seniūnijas į Raseinius atvyko tikrai gausus sportininkų būrys. Vienuolikos sporto šakų varžybose iš viso rungėsi 120 komandų, kurias atstovavo 388 sportininkai. Tai tikrai įspūdingi skaičiai, kurie patvirtina, kad Raseinių rajone sportui neabejingų žmonių yra tikrai nemažai.

Žaidynėse dalyvavo visos dvylika seniūnijų, prie jų prisijungė šį kartą gana gausi savivaldybės komanda. Šį kartą oras pamalonino sportininkus, buvo šilta ir malonu dieną praleisti aktyviai sportuojant. Po trumpo atidarymo Maironio parke visi išsiskirstė į savo rungčių vietas. Organizatoriai pasirūpino, kad sportininkai, užbaigę savo rungtį, galėtų nemokamai truputį užkąsti ir prieš gausius apdovanojimus paklausyti koncerto, kuriame savo programą atliko Panevėžio choras „Vanilinis dangus“. Na o susumavus rungčių rezultatus, paaiškėjo visi nugalėtojai ir prizininkai.

Šaškių rungtyje trečiąją vietą iškovojo Ariogalos miesto seniūnija, antrąją - Raseinių miesto seniūnija, pirmąją - Ariogalosseniūnijos šaškininkai.

Šachmatų rungtyje trečiąją vietą užėmė Raseinių miesto seniūnija, antrąją vietą užėmė Ariogalos miesto seniūnija,
nugalėtojais tapo Ariogalos seniūnijos šachmatininkai.

Parko tinklinio 3x3 rungtyje trečiąją vietą užėmė Girkalnio seniūnija, antrąją - Viduklės seniūnija, pirmąją - Šiluvos seniūnija.

Stalo tenise treti liko Viduklės seniūnijos tenisininkai, antri - Savivaldybės komanda, nugalėjo Raseinių miesto seniūnijos stalo tenisininkai.

Krepšinio 3x3 rungtyje tarp 20-40 metų sportininkų trečiąją vietą iškovojo Betygalos seniūnija, antrąją vietą
iškovojo Viduklės seniūnija, nugalėtojais tapo Raseinių miesto seniūnijos krepšininkai.

Vyresniųjų krepšininkų (41 m. ir vyr.) grupėje treti liko Šiluvos seniūnijos krepšininkai, antrąją vietą iškovojo Viduklės seniūnija, nugalėjo Savivaldybės komandos krepšininkai.

Futbolo 5x5 varžybose trečiąją vietą užėmė Savivaldybės komanda, antrąją - Raseinių miesto seniūnija, nugalėtojais tapo Ariogalos miesto seniūnijos futbolininkai.

Virvės traukime trečiąją vietą iškovojo Nemakščių seniūnija, antrąją vietą - Savivaldybės komanda, nugalėtojais tapo Betygalos seniūnijos stipruoliai.

Smiginio rungtyje treti liko Viduklės seniūnijos sportininkai, antrąją vietą iškovojo Ariogalos seniūnija, nugalėjo Raseinių miesto seniūnija.

Figūrinio važiavimo dviračiu rungtyje trečiąją vietą iškovojo Betygalos seniūnijos moterys, antrąją - Savivaldybės komandos atstovės, nugalėtojomis tapo Šiluvos seniūnijos dviratininkės.

Seniūnų trikovės rungtyje trečiąją vietą iškovojo Girkalnio seniūnijos atstovas, antrąją - Pagojukų seniūnas,
na o nugalėjo Savivaldybės komandos atstovas.

Visos seniūnijos šiais metais pagal praėjusių metų žaidynių rezultatus buvo suskirstytos į dvi grupes. Pirmosios grupės seniūnijoms iš vienuolikos sporto šakų komandinėje įskaitoje skaičiavome devynių geriausių rungčių
rezultatus, antrosios grupės - aštuonių geriausių rungčių rezultatus.

Antroje grupėje trečiąją komandinę vietą iškovojo Girkalnio seniūnija, antrąją - Ariogalos seniūnija, antrosios grupės nugalėtojais tapo Savivaldybės komanda.

Stipriausioje pirmoje grupėje trečiąją komandinę vietą iškovojo Šiluvos seniūnija, antrąją - Ariogalos miesto seniūnija, na, o nugalėtojais pirmojoje grupėje tapo Raseinių miesto seniūnijos sportininkai.

Sveikiname visus prizininkus ir nugalėtojus ir linkime taip pat puikiai pasirodyti Lietuvos seniūnijų zoninėse žaidynėse. Iki susitikimų kituose sporto renginiuose.