2020-10-23, penktadienis, 09:04.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:19, leidžiasi 18:11, dienos ilgumas 9:52.

Raseinių rajono gyventojas policijos pareigūnų akiratyje vakar atsidūrė net du kartus (1)

2014-07-10, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Raseinių rajono gyventojas policijos pareigūnų akiratyje vakar atsidūrė net du kartus

Vakar, liepos 10 dieną Raseinių rajono gyventojas policijos pareigūnų akiratyje atsidūrė net du kartus – už naminukės gaminimą, o vėliau už grasinimą nužudyti.

 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato  Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, ypatingą dėmesį skiria priemonei  „Akcizai“.

 

        Šį kartą pareigūnus sudomino gauta informacija apie Viduklės seniūnijos Virgainių kaimo gyventoją 62 – iejų E. U.   nuvykus pas jį,  sodybos šeimininkas geranoriškai sutiko aprodyti savo gyvenamąsias ir ūkines patalpas. Paeigūnų turėta informacija pasitvirtino - rastas nemenkas „laimikis“ – aparatas naminei degtinei gaminti ir skirtingose vietose paslėptos trys plastikinės talpos, kuriose buvo  28 l skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Aparatas ir talpos parvežtos į policijos komisariatą. Raseinių rajono policijso komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Tos pačios dienos vėlų vakarą tas pats vyras (E.U.) atėjęs pas 45 -erių kaimynę L. Š. grasino ją nužudyti, sudavė į įvairias kūno vietas, iš atsinešto butelio pylė skystį kambaryje ir grasino padegti.

  E. U. ieškomas.

Contact form

 

vaclovas 2014-07-12 11:08:34 IP: 92.40.248.188

Su tokiu tevu uzaugau kalejime,tegu paragauja valdiskos duonos,...Šios dienos vardadieniai