2022-05-22, sekmadienis, 22:31.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Po žvaigždėtu dangum

2019-12-20, paskelbė Loreta Urbonienė
Po žvaigždėtu dangum

Žmogau, praverk duris,

Išeik į gruodžio tamsą,

Jau Kalėdomis kvepia.

Jau saulė sugrįžti rengiasi...

Tirpte tirpsta metai. Laukiame stebuklo. Gyvename viltimi.

Gyvename Advento nuotaikomis...

 

    Šiandien Viduklės darželyje buvo šventinis rytas. Nuo ankstaus ryto visus vaikučius ir jų tėvelius pasitiko nykštukės, kurios vaišino vaikučius mandarinais, saldainiais, o visus tėvelius kvietė į adventinį rytmetį „Po žvaigždėtu dangum“.

   Darželio bendruomenė ir vaikai, laukdami Kūdikėlio Jėzaus atėjimo, surengė šventinį rytmetį ,,Po žvaigždėtu dangum“. Į šventiškai papuoštą salę sugužėjo vaikučių tėveliai, seneliai, gausus būrys svečių: parapijos klebonas Albertas Stanulis, seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos Janina Jasiulienė ir Vaida Trumpiūtė, Raseinių savivaldybės meras Andrius Bautronis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė ir jos pavaduotoja Milda Šebelskienė, Viduklės bendruomenės pirmininkė Regina Morkuvienė ir jos pavaduotojas Algimantas Mielinis bei Viduklės darželio taryba. Visi  džiaugėsi ir linkėjo daug gražių dalykų, padovanojo gausybę vertingų ir saldžių dovanėlių vaikams, o vaikučiai vaišino gerumo arbata. Darželio direktorė Loreta Urbonienė padovanojo svečiams kalėdinį žaisliuką, kuris primintų jaukias minutes praleistas kartu.

     Tegul artėjančių Kalėdų dvasia išsaugo mūsų jautrumą ir gerumą, lai kiekvieno mūsų širdies Kalėdos tampa džiaugsmo šaltiniu ir sielos namais mūsų artimiesiems. Šiltos ir tikros mūsų mintys bei žodžiai tegul tampa žvakės liepsnele visiems, ieškantiems stebuklo Kalėdų rytą.

       Meninio ugdymo mokytoja Reda Gružinskienė

Contact formŠios dienos vardadieniai