2020-05-28, ketvirtadienis, 09:21.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:03, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:49.

Paupio kaimų bendruomenė dalyvavo „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“

2013-12-03, paskelbė Vytautė Garbaliauskaitė
Paupio kaimų bendruomenė dalyvavo „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“

      Ta proga lapkričio 27 d. Raseinių r. Paupio mokykloje-daugiafunkciame centre buvo organizuojamas saugaus eismo praktikumas „Amsio patarimai“. Renginio nuotaikos jautiesi jau prieš kelias dienas, nes vaikai piešė mašinytes, kurias talpino stende.

   Pirmiausia visi dalyviai buvo paženklinti – vyresnieji dalyviai papuošti šviečiančiomis liemenėmis, mažesnieji įvairiais atšvaitais, kuriuos tuoj pat prisisegė, prisiklijavo. Po to žiūrėjome Amsio filmukus, kurie mokė kaip reikia saugiai elgtis kelyje. Organizatoriai labai džiaugėsi, kad mokiniai buvo matę Amsio nuotykių. Vadinasi, jie stengiasi būti saugiais eismo dalyviais.

Renginio dalyviai buvo padalinti į komandas, kurios turėjo atlikti įvairias užduotis: spręsti kryžiažodžius, spalvinti piešinukus, susijusius su eismo saugumu, dainuoti. Darbus turėjo pristatyti priešininkų komandoms. Už pristatytus darbelius, mokiniai gavo dar dovanų! Vyresnioms mergaitėms buvo įteikti krepšiai, kurie iš tolo naktį šviečia, mažesniems – šviečiantys peliukai, meškiukai, berniukai negalėjo atsidžiaugti žibintuvėliais. Po prisegamą ženkliuką parnešė mokiniai savo mažesniems broliams ir sesutėms.

Renginys pavyko! Nauda efektyvi – rytojaus rytą visi vaikai kelyje „švietė“. Tikime, kad ilgai taip bus šviesu.

Renginio vykdytoja Janina Juodienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

 

 Contact formŠios dienos vardadieniai