2021-10-20, trečiadienis, 14:09.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:12, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:6.

Nuplėštas pirmas, šventinis Mokslo metų kalendoriaus lapelis

2018-09-05, paskelbė Romena Antanavičienė
Nuplėštas pirmas, šventinis Mokslo metų kalendoriaus lapelis

Rugsėjo 3 d., Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos bendruomenė mokslo metus pradėjo nuplėšdama pirmąjį mokslo kalendoriaus lapelį. Šventė prasidėjo iškilmingomis Šv. Mišiomis Viduklės Šv. Kryžiaus bažnyčioje, kurių metu klebonas Albertas Stanulis palinkėjo kantrybės - visiems be išimties. Po Šv. Mišių mokytojų Gintarės Tytmonienės, Juozapo Juščiaus ir Jolitos Čiuprovienės parengti mokiniai pakvietė visus sudainuoti gimnazijos dainą, o po jos - kalbėti gimnazijos direktorę Danutę Janukienę. Direktorė pasidžiaugė  puikiais praėjusių metų olimpiadų, konkursų ir sportinių varžybų rezultatais, pasidžiaugė įgyvendinamais projektais, o labiausiai direktorė džiaugėsi, jog gimnazijai netrūksta nė vieno mokytojo - dalykininko. Šventės metu kalbėjo garbūs svečiai - Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius, Raseinių rajono meras Algirdas Gricius, mūsų nuolatinė ir visada laukiama viešnia Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė. Svečiai  linkėjo sėkmės, noro pažinti, o gerbiamas meras palinkėjo ir vieniems kitų atsiprašyti, susitaikyti, gyventi  darnoje ir nuoširdume.  

Po šios šventės dalies per Viduklę žengė didelė, graži, jaunyste ir šypsenomis trykštanti gimnazijos bendruomenės kolona. Prie gimnazijos sugiedojus Tautišką giesmę ir pakėlus valstybinę vėliavą mokiniai išsiskirstė į klases pirmajai pamokai, o tėveliai ir globėjai rinkosi į visuotinį susirinkimą pramogų salėje. Gerbiamas svečias Arvydas Nekrošius ir jo padėjėjai apžiūrėjo atnaujintas gimnazijos erdves, pasidžiaugė funkcionaliai įrengtais tikybos, informacinių technologijų ir dailės kabinetais. 

Pirma mokslo metų diena nuvilnijo gėlių ir šypsenų jūra. Ir daug degančių akių - noru pažinti, surasti, suprasti, išmokti. Sėkmės, mokiniai ir mokytojai, darnių mokslo metų! 

Contact formŠios dienos vardadieniai