2019-05-20, pirmadienis, 19:27.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:15, leidžiasi 21:39, dienos ilgumas 16:23.

Ministrės A.Pitrėnienės apdovanojimas - Viduklės gimnazijai! (1)

2016-01-13, paskelbė Romena Antanavičienė
Ministrės A.Pitrėnienės apdovanojimas -  Viduklės gimnazijai!

Sausio 12 d. 15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje ministrė Audronė Pitrėnienė įteikė simbolines dovanas ir padėkas dešimčiai mokyklų, kurių idėjos, pasiūlytos Švietimo ir mokslo ministerijos ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo konkursui ,,Eik taip, kaip eina laisvė!“, pripažintos geriausiomis.

 

 

Į ministeriją iš Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos vyko Pilietiškumo ugdymo grupės vadovė Audra Samienė, istorijos mokytoja Gintarė Tytmonienė  ir gimnazistės Simona Piatkutė, Viktorija Usinaitė ir Rimantė Stasiulionytė. Apdovanotoji  idėja - žibintais apšviesti kelią į gimnaziją -  priklauso žymiai didesniam ratui gimnazijos bendruomenės, tai – visų mūsų nuopelnas ir sistemingas darbas ugdant pilietiškumą, palaikant tradicijas ir nepamirštant istorijos. 

 

 

Renginyje mokiniai buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis, o gimnazija gavo ministrės padėką, knygą „Didžioji Lietuva“ ir mobiliosios mokslinės laboratorijos vizitą gimnazijoje visą savaitę. Likome sužavėti šiltu priėmimu ir betarpišku bendravimu. Ministerijoje pasijutome kaip namuose. Pagerbime dalyvavusioms mokinėms Sausio 13-oji neliks tik tolima istorija, jų  atmintyje tai išliks kaip gražus ir nepaprastai reikšmingas įvykis. 

 

 

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų gimnazijos pateikta idėja buvo pripažinta kaip  viena geriausių tarp daugiau nei 60 pasiūlytų idėjų. Mums tai labai reikšmingas laimėjimas.   

 

 

 

                                                                                                         Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos informacija

Contact form

 

2016-01-13 12:06:50 IP: 78.62.117.224

Mes, vidukliškiai, džiaugiamės ir didžiuojamės tokiu puikiu gimnazijos kolektyvo idėjos įvertinimu! Šaunuoliai, taip ir toliau!Šios dienos vardadieniai