2018-07-16, pirmadienis, 17:52.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:15, leidžiasi 21:58, dienos ilgumas 16:43.

„Mes saugome bites“

2017-06-30, paskelbė Loreta Urbonienė
„Mes saugome bites“

Raseinių r. Viduklės darželio „Nykštukų“ grupės vaikučiai ir Dinos Alarbied šeima dalyvavo Tarptautinėje kūrybinių darbų parodoje „Mes saugome bites“.

 

Šios parodos organizatorius – Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“. Paroda – Tarptautinio aplinkosauginio projekto  „Mes – žemės draugai“ (angl. k. „We – Friends of the Earth“, vok. k. „Wir – Freunde der Erde“), kurio partneriai – ugdymo įstaigos iš Lietuvos, Vokietijos, Slovakijos, Serbijos, Rumunijos, Turkijos, Gaikijos, Lenkijos, dalis.  

 

Buvo parengta ir pristatyta mokomoji, informatyvi priemonė, suteikianti žinių apie bites, jų teikiamą naudą, „išgaunamus“ produktus „Kodėl nyksta bitės?“ (pedagogės Jolita Piatkienė ir Reda Gružinskienė). Darbai buvo vertinami organizatorių sudarytos vertinimo komisijos ir Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ Šilalės bitininkų draugijos „Vaškas“ socialinio tinklo „facebook“ paskyroje.

 

Buvo atrinkti bei apdovanoti originaliausių ir daugiausiai balsų surinkusių plakatų autoriai, kurių tarpe – Viduklės darželio ,,Nykštukų“ grupės vaikučiai ir tėveliai, užėmę garbingą 2 –ąją vietą.

 

Labai džiaugiamės savo laimėjimu bei gautais prizais ir dėkojame visiems, mus palaikiusiems.

 

Auklėtoja Jolita Piatkienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai