2019-03-26, antradienis, 10:56.     Šiandien Viduklėje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 12:36.

Lauros ir Gretos sėkmė respublikiniame fotografijų konkurse (1)

2015-06-09, paskelbė Romena Antanavičienė
Lauros ir Gretos sėkmė respublikiniame fotografijų konkurse

Birželio 7 d. Kaune vyko Olimpinė diena. Jos metu tradiciškai buvo apdovanoti Lietuvos mokyklų žaidynių, olimpinio piešinio ir olimpinės nuotraukos konkursų nugalėtojai. Olimpinės fotografijos konkursui šiemet 49 autoriai pateikė 210 darbų, iš kurių atrinkta 10 geriausių. Kūrybiškiausių ir geriausių darbų autorėmis buvo pripažintos vidukliškės gimnazistės Greta Bytautaitė ir Laura Kalvaitytė.

 

 

Merginos vyko į Kaune vykusį renginį - apdovanojimų ceremoniją. Ten buvo apdovanotos diplomais ir prizais. Joms buvo gera dalyvauti šiame masiniame ir sportiškame renginyje. Diplomantės džiaugėsi galimybe pabūti šalia Igno Krupavičiaus, paspausti ranką Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentei Dainai Gudzinevičiūtei bei su ja įsiamžinti. Anot Gretos ir Lauros, buvo džiugu matyti savo nuotraukas, atspausdintas ir eksponuotas parodoje. Merginos taip pat stebėjo įvairias sporto rungtis, kuriose dalyvavo visi norintys. Renginyje dalyvavo gerai žinomi žmonės, tokie kaip Arvydas Sabonis, Martynas Starkus. Žinoma, merginos pasinaudojo galimybe su jais pabendrauti ir nusifotografuoti. Akivaizdu, kad kitais metais jos renginį vėl aplankys, nebūtinai kaip laureatės, bet ir kaip žiūrovės bei sporto rungčių dalyvės.

 

 

Akvilė Banytė

 

Contact form

 

Valius. 2015-06-10 06:32:49 IP: 77.90.99.73

Šaunu,kad merginos turi idėjų ir jas realizuoja. Labai smagu būtų čia pamatyti ir jų nuotraukas,kurios dalyvavo konkurse.

Šios dienos vardadieniai