2022-05-23, pirmadienis, 00:16.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:10, leidžiasi 21:44, dienos ilgumas 16:33.

Labas rytas su mankšta!

2015-09-25, paskelbė Romena Antanavičienė
Labas rytas su mankšta!

    Rugsėjo 23 diena Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje prasidėjo kitaip, nei kasdien.  Mokiniai skubėjo ne į pamokas, bet į įvairias miestelio vietas, kur buvo daroma mankšta. Patys mažiausieji mankštinosi gimnazijos stadione, vyresnieji – Viduklės miestelio gyventojų pamėgtame parkelyje prie bažnyčios, dar kita grupė mokinių rikiavosi autobusų sustojime.  Mankštą vedė grupelė merginų, paruoštų kūno kultūros mokytojos Valdos.  Iš pradžių piktai burbėję, kad šalta, kad tingisi, kad „tai nesąmonė“, vėliau mokiniai jau linksmai kilnojo rankas ir kojas, šypsojosi ir žvalesni, nei įprastai, skubėjo į pamokas.

 

 

     Toks mokinių judėjimas sukėlė ir miestelio gyventojų susidomėjimą.  Praeiviai, iš pradžių įtariai žiūrėję į mokinius, vėliau ėmė šypsotis ir pritariamai ploti. Sakė, norėję prisijungti, bet nedrįso, nors skrajutės su kvietimu prisijungti buvo plačiai išdalintos.

 

 

    Ši mankšta – viena iš daugelio akcijų, renginių, kurie skatins mokinių fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną ir pozityvią nuotaiką.  Gal taip pradėkim kiekvieną rytą?

 

 

Mokinių sveikatinimo grupė

Contact formŠios dienos vardadieniai