2017-07-22, šeštadienis, 01:52.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:24, leidžiasi 21:49, dienos ilgumas 16:24.

Krepšinio turnyras „Tėvai - vaikai“ pradėjo gimnazijos dešimtmečio renginių maratoną

2017-02-14, paskelbė Romena Antanavičienė

Ketvirtadienį, vasario 9d.,  po pamokų sporto salėje aidėjo šūksniai (tiek džiaugsmo, tiek  nusivylimo), bumbsėjo kamuoliai, netilo plojimai ir švilpesys. Vyko tradicinis,  padėkos dienai skirtas,  krepšinio turnyras „Tėvai – vaikai“. Tėvų komandą sudarė: S. Bružas, A. Piatkus, P. Piatkus, A. Kisielius, J. Totulis, A. Klikna ir R. Rutmonas. Mokinių komandoje žaidė: J. Sirvidas, O. Kalinauskas, M. Norkevičius, V. Dovidavičius, M. Piatkus, L. Lygnugaris, A. Baltrušaitis.

Visą varžybų laiką kova buvo lygi ir įnirtinga. Stebintys varžybas spėliojo, kas nugalės – branda ar jaunystė? Pirmuosius du kėlinius laimėjo tėvų komanda, didžiausias turėtas skirtumas - 8 taškai. Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė mokiniai, skirtumas išaugo iki 11 taškų. Tačiau, kai jau mokinių veiduose švietė pergalės šypsena, „antrasis kvėpavimas“ įsijungė tėvams ir skirtumas sumažėjo iki vieno taško. Varžybos baigėsi rezultatu 77:76, pergalę šventė mokiniai.

Mokinių komandoje rezultatyviausi buvo Matas Piatkus ir Valentas Dovidavičius, kurie pelnė atitinkamai po 17 ir 15 taškų. Tėveliams 19 taškų pelnė Arūnas Kisielius, o jam puikiai talkino 14 taškų surinkęs Petras Piatkus.

Puikios varžybos, šauni idėja suburti komandas ir pasivaržyti. Kilo ir naujų minčių – žaisti ne tik krepšinį, burti ir mamų bei mokinių (merginų) komandas. O mes jau tokie, ką sugalvojam, tą ir įgyvendinam!