2021-10-20, trečiadienis, 12:49.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:12, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:6.

Konkursas „Velykų stalo dekoracija“

2018-03-30, paskelbė Romena Antanavičienė
Konkursas „Velykų stalo dekoracija“

Kiekvienas pavasaris mums
Dovanoja atgaivą, džiaugsmą,
Šv. Velykų ryto nuojautą.
Tegul bundanti žemė gaudžia
Prisikėlimo varpais, nešdama Jums
Gerumo, vilties ir atpirkimo džiaugsmą.

 

Nors visi Šv. Velykas  švenčiame savaip, bet visada smagu, įdomu bei naudinga pasidairyti į kitų sukurtas dekoracijas. Šventinių nuotaikų apimtos sugalvojome paskelbti šventinio stalo dekoracijos konkursą. Joks stalas neapseina be Velykinių atributų: kiaušinių, kiškučių, žalumynų... Nesvarbu, kiek mums metų, Velykos visiems labai smagi šventė. Tai puiki proga susiburti visai šeimai ir praleisti laiką kartu.

 

Labai džiaugėmės, pamačiusios dūzgesį  gimnazijos vestibiulyje. Tai mums pranešė apie pasiruošimą konkursui. Kai  pamatėme  po pamokų paruoštus stalus, atėmė amą. Stalai išpuošti įspūdingai! Kokie kūrybingi ir išradingi vaikučiai ir jų mokytojai. O jau margučių margumas ir įvairumas... Puokščių  gražumas! Tikimės, kad šios dekoracijos ne tik papuošė  gimnazijos vestibiulį atvirų durų savaitę, bet ir įkvėpė  kiekvieną pagalvoti, kaip išradingai papuošti savo Velykų stalą.

 

Susirinkę į posėdį tėvelių komiteto nariai ir administracija atliko labai atsakinga darbą. Balsavo už jiems labiausiai patikusius stalus. Ir laimėtojais išrinkome tris klases:  1 vieta -5 a klasė; 2 vieta -2a klasė; 3 vieta -1b klasė. Sveikiname!!!  Labai dėkojame visiems dalyvavusiems. Tikimės , kad  jus visus Velykų bobutė tikrai aplankys.

 

Su saulėtais  linkėjimais -  Velykų bobutė ir zuikis  (Tėvų komiteto narės  Diana Alarbied-Majevskaja, Erika Laurinavičienė ;) )

Contact formŠios dienos vardadieniai