2022-05-22, sekmadienis, 22:35.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Jaunimo pop/rock grupės Viduklės koldūnų šventėje

2015-06-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Jaunimo pop/rock  grupės Viduklės koldūnų šventėje

Liko mažiau nei savaitė iki garsiausios Lietuvoje - Viduklės koldūnų šventės. Jau ketvirti metai kaip visa Lietuva rinktis ragauti rankų, širdies, bei meilės išpuoselėtus koldūnus. Šiemet renginį puoš ir visus džiugins Viduklės, Raseinių pop/rock jaunimo grupes, viešnios iš Latvijos ir svečiai iš Vilniaus.

 

 

Saulėtą ir labai šiltą birželio šeštosios dieną, šeštadienį susirinkusiems muzikinius kūrinius dovanos merginos iš Viduklės - grupė „BE CUKRAUS“.

 

 

„Tikriausiai visi esat girdėję šį anekdotą:
Mokytoja sako vaikams:
- Sugalvokite sakinį su žodžiu „cukrus“.
Petriukas negalvodamas kelia ranką ir sako:
- Aš geriu arbatą.
- O kur cukrus?
- Arbatoje.
Tai vat, čia ne apie mus... “ - juokauja merginos.

 

Taip pat pasirodys raseiniečių ypač mylimi „JAMU“ ir vaikinų ketveriukė - grupė „ŠERS“.

 

Grupė „Jamu“ susideda iš keturių narių – būgnininko Ugniaus, gitaristo Mato, bosisto Arinto bei vokalistės Auksės. Grupė susikūrė sutapus 4 narių požiūriui į muziką. Mūsų grojamos muzikos atgarsis – kiekvienam suprantamas ir malonus rokas gerai žinomais lietuviškais bei užsienietiškais tembrais, tarp kurių įsiterpia ir pačios grupės laisva kūryba.

 

 

ŠERS - tai vienas didelis eksperimentas. Jo bandomieji triušiai - mes patys. Eksperimento laboratorija - scena. Mes nesisubūrėme, mes buvome suburti, o dabar burtus laidome patys. Ir tie burtai skamba lietuviškai,“ - pasakojo vaikinai.

 

Vyrų ir vaikinų akis, bei širdis džiugins viešnios iš Latvijos - tai „Jūti“ angl. „Feel“. Aštuonių merginų vokalinis ansamblis, kuris gyvuoja daugybę metų. „Jūti“ - neliks abėjingų.

 

 

Grupė „Le Colourful Blur“ tai: Tomas ( būgnai, perkusija ), Eugenijus ( bosinė gitara ), Kristijonas ( el. gitara ), Dmitrijus ( vokalas ), Liucija ( pianinas, vokalas ), Daumantas ( akust. gitara, el. giatara ).

 

Sweet Pop-Rock grupė „le Colourful Blur“ gimė 2015 metais po ilgų diskusijų ir dar ilgesnių repeticijų Vilniaus šerdyje. Grupė susiformavo iš pažįstamų, bendradarbių, klasės ir kiemo draugų ar tiesiog pašaliečių, kurie troško suvienyti savo jėgas su kitomis spalvotomis asmenybėmis.

 

Nepaslaptis, jog galų gale grupės narius surišo noras išreikšti savo įgimtus ir išlavintus talentus per muzikos skambesį klausytojo verdiktui. Iki tol muzikaves tik savo draugų tarpe, šis šeštukas paniro į šiuolaikinio šokių roko sukūrį, kuriame dominuoja melancholiški ritmai ir pažįstami gitaros rifai.

 

Naujų kelių ieškančios grupės „koveriuose“ galima išgirsti aiškias širdį spaudžiančias gaidas ir praėjusio dešimtmečio roko atgarsius, susiliejančius į šiuolaikinį, vientisą, mirgantį muzikos audinį.

 

 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai