2022-06-25, šeštadienis, 14:40.     Šiandien Viduklėje saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

Išlydėjome vasarą

2021-09-01, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Išlydėjome vasarą

Išeina vasara ir išneša gėles,

Žolynų kvapą,

Žiogo išdainuotą pievą,

Baltučius debesis - dangaus eiles,

Suoliuką, kur sėdėdavom po ieva...

  1. Kuliešis)

 

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį vidukliškiai išlydėjo jurginais plieskiančią, obuoliais kvepiančią besibaigiančią vasarą. Gausus jų būrys susirinko nuotaikingai atsisveikinti su šilčiausiuoju metų laiku.

Šventę savo linksmu šokiu pradėjo Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje šokių kolektyvas „L Dance“ (vad. Milda Urniežienė). Savo skambias dainas žiūrovams dovanojo Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje moterų ansamblis „Ringė“ (vad. Gerda Lapinskaitė), Raseinių rajono kultūros centro Gėluvoje moterų duetas (vad. Rita Andriuškevičienė), Raseinių rajono kultūros centro darbuotojų tercetas Jolita, Rita, Ligita. Sveikinimo žodžius tarė Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė Aldona Ona Radčenko, Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė. Viešnios atvyko ne tuščiomis, o su rudens gėrybių kraitėmis. Šventės vedėjai Aivai Gailienei į sceną pakvietus  Tauragės kultūros centro Skaudvilės skyriaus liaudišką kapelą „Dobilas“ (vad. Rasa Bartkuvienė) kojos jau pačios kilnojosi šokiui.

Reta tokia šventė mūsų rajone, kurioje nepamatytume Raseinių rajono kultūros centro kūrybinių darbuotojų grupės pasirodymo. Ir šioje šventėje žavėjomės šou programa „Lobis iš ateities“ (rež. Vaida Aputytė).

Vakaro kulminacija tapo atlikėjo Romo Dambrausko koncertas. Jo atliekamos romantiškos dainos sušildė širdis, nuteikė ne tik džiugiai, bet ir jaukiai.

Tądien Viduklėje miestelio sporto aikštėje vyko ir krepšinio 3x3 varžybos, kurias organizavo sporto klubo „Vidukelė“ vadovas Donatas Baukys. Šventės metu buvo pagerbti ir apdovanoti jų nugalėtojai.

Su vasara Viduklėje linksmai atsisveikino ne tik suaugusieji, bet ir mažieji vidukliečiai. Vaikučius linksmino animatoriai Piratas ir Kakė Makė, įtraukdami  į įvairius žaidimus ir organizuodami įvairius atrakcionus.

Už linksmus šokius ir skambias dainas nuoširdžiai dėkojame joje dalyvavusiems meno kolektyvams, už įamžintas akimirkas nuoširdžiai dėkojame Alfonsui Narbutui ir Angelei Šarkienei. Už pagalbą organizuojant šventę  nuoširdžiai dėkojame Viduklės seniūnijos seniūnei Daivai Ulinskienei ir darbuotojams, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ Viduklės skyriaus meistrui Virginijui Užmedzkiui, Viduklės sporto klubo „Vidukelė“ vadovui Donatui Baukiui, Raseinių rajono kultūros centrui, jo darbuotojams Domantui Valinčiui ir Nerijui Guntarskiui. Ir, žinoma, iš visos širdies dėkojame šventės rėmėjams: Anai ir Edvardui Levickiams, Violetai ir Algimantui Mieliniams, Vijoletai Gailienei, UAB „Konrida“ ir vadovei Vitai Petravičienei, Loretai Laurinaitienei, Benjaminui Lukošiui, Giedrei ir Albinui Peldūnams. Ačiū Jums visiems!

Vasara baigėsi. Iškeliavo. Atkeliauja ruduo – šaltesnis, trumpesnėmis dienomis, ilgesniais vakarais, bet kartu ir nuostabiai spalvingas metų laikas. Žinome, kad, apsisukus metų ratui, šiltoji vasara ir vėl sugrįš džiuginti mus savo šiluma ir spalvingais žiedais.

 

RRKC Viduklėje kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė

RRKC Viduklėje mėgėjų meno kolektyvų vadovė Gerda Lapinskaitė

Nuotraukos Alfonso Narbuto ir Angelės Šarkienės.

Contact form

Šios dienos vardadieniai