2022-05-22, sekmadienis, 22:09.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

„Iš praeities staiga išplauks seni prisiminimai“ susitikimas Viduklėje

2018-06-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
„Iš praeities staiga išplauks seni prisiminimai“ susitikimas Viduklėje

Birželio 2 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko visų mokinių, baigusių Viduklės mokyklą, susitikimas. Toks susitikimas organizuotas pirmą kartą, tikintis, kad taps tradiciniu, kasmet sukviečiančiu vis daugiau buvusių mokinių.

 


Gimnazijoje atvykstančių svečių laukėme pasiruošę, atvėrę visų kabinetų duris, atnaujinę ir papuošę erdves, paruošę lapus atsiminimams, nupūtę dulkes nuo archyve gulėjusių dienynų.


Jau nuo 14 valandos ėmė rinktis pirmieji svečiai! Gera buvo matyti jų veiduose švytinčias šypsenas, jaudulį pamačius seniai matytus klasės draugus. Ir nors ne vienas juokavo, kad jau daug ko neprisimena,  jie puikiai žinojo, kuriais metais baigė mokyklą, kuri buvo laida ir koks buvo auklėtojos vardas. I laidos mokinių, baigusių mokyklą 1953 metais nebuvo, bet iš II laidos atvyko net dvi klasės draugės. 


Susibūrus klasėse netrūko smagių prisiminimų iš praeities, pokalbių apie dabartį ar ateities planų, o ypač daug emocijų sukėlė seni dienynai. Po pirmosios dalies (susitikimų klasėse) visi skubėjo į pramogų salę, kur buvo pristatoma gimnazijos veikla šiandien, čia taip pat netrūko gerų emocijų, pasikeitimo dovanomis ir net muzikinių numerių! Bendrai nuotraukai pasirinkta gimnazijos lauko klasė, kurią, kaip ir daugelį atnaujintų erdvių, svečiai mielai apžiūrėjo ir negailėjo gražių žodžių.


Pirmasis susitikimas pavyko, susirinkę „mokiniai“, kurių buvo apie 60, dėkojo už puikią idėją ir lauks kitos vasaros, kada vėl galės susitikti.


Už šio renginio idėją dėkojame Tėvų komitetui, pagalbą jį organizuojant – mokytojų kolektyvui.


 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos info.

Contact formŠios dienos vardadieniai