2020-06-03, trečiadienis, 15:31.     Šiandien Viduklėje saulė teka 04:57, leidžiasi 22:00, dienos ilgumas 17:2.

Iš konferencijos Švietimo ir mokslo ministerijoje - su prizais!

2017-06-16, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Iš konferencijos Švietimo ir mokslo ministerijoje - su prizais!

Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko konferencija „Tarpžinybinis bendradarbiavimas – būdas siekti geresnės vaikų sveikatos“. Konferencijos organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas.

 


   Konferencijos dalyvius, kurių buvo per 150, pasveikino švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir sveikatos apsaugos ministras prof. Aurelijus Veryga.  Pirmoje konferencijos dalyje moksliniuose pranešimuose kalbėta apie Lietuvos vaikų augimo ir brendimo pokyčius, fizinio aktyvumo naudą pasiekimams ir sveikatai, vaikų mitybos tendencijas ir mokinių savijautą „Geros mokyklos“ kontekste. Antroje konferencijos dalyje įvairios ugdymo įstaigos dalinosi sveikatos ugdymo patirtimi.

 

   Skaityti pranešimą šioje konferencijoje buvo pakviesta ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo narė. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Jonaitienė parengė pranešimą tema „Gera mokykla - sveika mokykla“, sveikatos ugdymo patirtį gimnazijoje pristatydama remdamasi Geros mokyklos koncepcija. Pranešime buvo akcentuojama geros savijautos, saugios aplinkos, fizinio aktyvumo įtaka mokymosi rezultatams, apžvelgtos visos veiklos, susijusios su mokinių sveikatinimu, pasidžiaugta bendradarbiavimu su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru, Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, Kauno klinikų kraujo centru, Raseinių pedagogine psichologine tarnyba ir kitais. Bendradarbiavimo tikslas – siekti mokinių gerovės, kurti mokymuisi palankią aplinką ir stiprinti mokinių sveikatą.

 

   Konferencijos pabaigoje buvo apdovanojamos ugdymo įstaigos, kurių idėjos, pateiktos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotai idėjų mugei „Nuveik sveikatos labui“, pateko tarp 12 geriausių. Mūsų gimnazijos komanda – kūno kultūros mokytoja Valda Petrokienė ir mokinės Austėja Milašauskytė, Eglė Šlinkšytė ir Julija Bentnoriūtė - atsiėmė prizą už pateiktą idėją nugaros raumenų stiprinimui „Padėk sau“.

 

   Iš konferencijos grįžome ne tik apdovanoti, bet ir pasisėmę naujų žinių, „pasigavę“ naujų idėjų ir nusiteikę dirbti.

 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja  ugdymui Jolanta Jonaitienė


 

Contact formŠios dienos vardadieniai