2018-11-20, antradienis, 14:21.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:14, leidžiasi 16:18, dienos ilgumas 8:4.

Iš Jaunųjų rašytojų festivalio – su diplomais ir dovanomis

2017-05-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Iš Jaunųjų rašytojų festivalio – su diplomais ir dovanomis

Gražų gegužės 5 dienos rytą grupelė Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 3-4 klasės mokinių kartu su juos lydinčia pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Rasa Matevičiene išvyko į Vilnių, į Jaunųjų rašytojų jubiliejinį, 10-ąjį, festivalį „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Laukė ilgas kelias, bet vaikų smalsumas pamatyti Lietuvos sostinę lengvai įveikė kelionės nuobodulį.

 


   Šventė vyko Valdovų rūmuose, didžiulėje menėje, kurioje susirinko daugybė mokinių ir jų mokytojų bei tėvelių iš visos Lietuvos. Atvyko tik kviestiniai svečiai, nes visų dalyvių buvo neįmanoma sukviesti ir sutalpinti. Buvo didžiulė garbė, kad tarp šitų dalyvių pateko ir mūsų gimnazijos pradinukai, kurie kūrė pasakas. Tai 3a klasės mokiniai Urtė Baukytė, Lija Damavičiūtė ir Gustas Matevičius bei 4b klasės mokinės – Skaistė Daunoraitė ir Evelina Saročkaitė. Į šį konkursą vaikai rašė ir siuntė pasakas. Jų buvo daugiau nei 400. Ekspertų komisija atrinko 200 geriausių pasakų. Jubiliejinėje knygelėje buvo išspausdinta tik 30 rinktinių pasakų. Tarp jų pateko ir dvi sukurtos mūsų gimnazijos mokinių. Gustas Matevičius tapo draugiškiausios pasakos laureatu, o Skaistė Daunoraitė - sidabrinės pasakos nugalėtoja ir II laipsnio diplomantė. Mokiniai ir mokytojos buvo apdovanoti šventės medaliais, padėkomis, pagyrimo raštais bei knygelėmis, gausybe dovanų. Juos pasveikinti atvyko ir mūsų rajono meras Algirdas Gricius. Sulaukėme šilto jo sveikinimo žodžio ir glėbio dovanų bei gėlių. Tai buvo didelė ir labai maloni staigmena, už kurią esame labai dėkingi. Kaip ir kiekvienais metais, mūsų mokiniams ir būtent Viduklei skiriamas išskirtinis dėmesys, nes šio konkurso iniciatorius Aurelijus Naruševičius yra kilęs iš mūsų miestelio.

 

  Po apdovanojimų visi šventės dalyviai klausėsi vaikų paruošto muzikinio koncerto, žiūrėjo ,,Lėlės“ teatro spektaklį. Po to, pasivaikščioję po Valdovų rūmus, su dovanomis bei geromis emocijomis išskubėjome namo į Mamyčių dienai skirtą koncertą.

 

   Už galimybę dalyvauti šiame konkurse mokinukai dėkoja juos ruošusioms mokytojoms Editai Lukošienei ir Silvai Vitauskienei, o už kelionę – gimnazijos direktorei Danutei Janukienei. Tikimės, kad ir kitais metais mokiniai kurs savo pasakas bei turėsime dar didesnį skaičių laureatų.
 

 

Rasa Matevičienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai