2019-02-18, pirmadienis, 10:20.     Šiandien Viduklėje saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Gylių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą

2015-10-05, Jūratė Vyšniauskienė, projekto vadovė
Gylių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą

Gylių kaimo bendruomenė šias metais įvykdė projektą „Bendruomenės namai- visų namai“, kurį finansavo Raseinių rajono savivaldybė Kaimo plėtros programos lėšomis. Buvo įsigyta buitinės technikos, baldų, pastatytas momentinis vandens šildytuvas, atnaujinta  virtuvės kriauklė.  Taip pat Savivaldybė skyrė lėšų Žemės ūkio ministerijos projekto „Sportas – sveikata ir bendravimas“ kofinansavimui,  juo iš dalies buvo apmokėta už sportinį inventorių, kurį pirkome iš projekto lėšų.

 

 

Projekto rezultatai akivaizdūs -  jis skirtas ne tik bendruomenės nariams, bet visiems aplinkinių kaimų  žmonėms.  Tai galimybė ir paskata  rinktis sveikas ir aktyvias bendravimo formas, ugdytis bendruomeniškumą. Sprendžiamos socialinės rizikos šeimų įtraukimo į veiklas  problemos, vaikų ir jaunimo užimtumas  aktyvia veikla, skatinančia sveikatingumą,  įvairaus socialinio statuso žmonėms  bendravimo, poreikių tenkinimo galimybės.

 

 

                      Už supratimą ir pagalbą nuoširdžiai dėkojame savivaldybės tarybos nariui Gyčiui Šulinskui  ir Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komitetui.

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai