2021-01-25, pirmadienis, 03:52.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:33, leidžiasi 16:53, dienos ilgumas 8:20.

Graži pilietiškumo akcija Viduklėje

2018-01-16, paskelbė Romena Antanavičienė
Graži pilietiškumo akcija Viduklėje

Beauštant sausio 13-osios rytui Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija irViduklės seniūnija Alf. Svarinsko aikštėje surengė akciją „Atmintis gyva, nes liudija...“. Susirinko gražus būrys moksleivių, mokytojų, vidukliškių. Aikštė nušvito žvakių liepsnelėmis, sumirgėjo miniatiūrinėmis trispalvėmis. Šį ankstyvą rytą Viduklėje darniai suskambo ir giedamas Lietuvos himnas.

 


Susikaupimui ir prisiminimams apie įvykius, vykusius prieš 27-erius metus, pakvietė Romena Antanavičienė. Prisiminimais apie sausio 13-osios aukų laidotuves ir tuometę emociją pasidalino gimnazijos direktorė Danutė Janukienė. Pranas Laurinavičius susirinkusiesiems ne tik papasakojo, ką išgyveno tą juodąją, tiksliau, Lietuvos pergalės naktį, bet ir pakvietė akcijoje dalyvavusius gimnazijos Jaunuosius šaulius uždegti atminimo žvakelę prie Lietuvos savanorių paminklo. Aiva Gailienė, Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje specialistė,akcijos dalyviams pasiūlė karštos arbatos.

 

Vos pusvalandį truko ši graži pilietiškumo akcija, o tiek gerų emocijų, tiek sužadintų prisiminimų. Aikštėje likusios žvakių liepsnelės ir plazdančios vėliavėlės dar visą dieną vidukliškiams ir Viduklės svečiams liudijo, kad atmintis vis dar gyva... 

 

Angelės Šarkienės ir

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos informacija 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai