2021-10-20, trečiadienis, 13:20.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:12, leidžiasi 18:18, dienos ilgumas 10:6.

Gimnazistai dalyvavo Erasmus+ projekte „Capture nature“ Norvegijoje

2019-10-31, paskelbė Romena Antanavičienė
Gimnazistai dalyvavo Erasmus+ projekte „Capture nature“ Norvegijoje

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai spalio mėnesį buvo išvykę į kalnuotąją Norvegiją, kur saugomame rezervate, netoli vulkaninio ežero Vindfjelltunet miestelyje vyko Erasmus+ projektas. Gimnazijos moksleiviai kiekvienais mokslo metais turi galimybes dalyvauti panašiuose projektuose. Šį kartą tema buvo labai įdomi – „Pagauk gamtą“. Nagrinėtos klimato atšilimo, taršos problemos. Aptarti galimi individualūs ir bendri problemų sprendimo variantai.

Užsiėmimai, kurie vyko mišriose kultūrinėse grupėse, pagerino mokinių ne tik bendravimo, komunikavimo gebėjimus, bet ir patobulino komandinio darbo, atsakomybės, asmeninio indėlio į bendrą veiklą įgūdžius. Didžiuotis savo šalimi, paveldu ir kalba paskatino organizatorių rengiami kultūriniai vakarai. Gimnazistai savo šalį pristatė su pasididžiavimu. Kitų šalių dalyvių entuziazmas dalyvauti lietuvių organizuojamuose žaidimuose - iššūkiuose buvo linksmiausia projekto dalis. Džiugu, kad apie mūsų šalį visi dalyviai išsivežė naujų žinių, patirties ir sulaužytų stereotipų.

Bendra Erasmus+ projekto idėja - nutiesti tarpkultūrinius ir tarpkontinentinius bendravimo tiltus tarp jaunų žmonių iš įvairių šalių.Šiame projekte dalyviai susirinko iš Norvegijos, D. Britanijos, Turkijos, Slovakijos ir Lietuvos, t.y. Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos. Devyni gimnazistai ir dvi mokytojos (G. Tytmonienė, A. Rašimaitė) dalyvavo simuliaciniuose užsiėmimuose, orientacinėse užduotyse, bendros strategijos kūrime, visuose kūrybiniuose procesuose. Visi dalyviai įgijo ir patobulino net 8 kompetencijas. Visas 10 dienų vyko tikrų tikriausias MOKYMASIS MOKYTIS. Ar tokie projektai reikalingi? Atsakymas vienareikšmis – TAIP.

VSSG projekto dalyviai

Contact formŠios dienos vardadieniai