2020-05-25, pirmadienis, 19:43.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:07, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 16:41.

Gimnazijos Tėvų komiteto dovana gimnazijai ir Lietuvai

2016-06-01, paskelbė Romena Antanavičienė
Gimnazijos Tėvų komiteto dovana gimnazijai ir Lietuvai

     Tik dirbdami  visi kartu galime sukurti šviesų ir gražų Lietuvos rytojų. Net  mažas, kartais, iš pirmo žvilgsnio, nereikšmingas darbas gali padaryti daugelį žmonių laimingais. Mes galime išpildyti savo ir kitų svajones padėdami vieni kitiems, bendraudami, bendradarbiaudami.

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija dalyvauja pilietiniame projekte „Aš už Lietuvą“, kurio tikslas – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę, gražesnę Lietuvą. 

Gimnazijos tėvų komitetas savo idėją įrengti gėlyną prie gimnazijos užregistravo šiame projekte ir greitai sulaukė grupelės palaikančiųjų. Idėja įgyvendinta, rezultatas puikus. Vieną rytą į gimnaziją atėję mokiniai ir mokytojai buvo maloniai nustebinti Tėvų komiteto dovana, gėlynu, kruopščiai, naujai  suformuotais spygliuočiais augalais.

Projekto „Aš už Lietuvą“ komandos vardu buvo padėkota gimnazijos bendruomenei, kad ji dovanojo gerą darbą Lietuvai, kad prisideda prie šviesesnio rytojaus kūrimo. Geras darbas – geriausia auklėjimo priemonė. Šiandien tai padarė tėveliai, rytoj padarys jų vaikai. 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai