2018-11-20, antradienis, 14:15.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:14, leidžiasi 16:18, dienos ilgumas 8:4.

Funkcionalios lauko erdvės Viduklės darželyje

2017-10-05, paskelbė Loreta Urbonienė
Funkcionalios lauko erdvės Viduklės darželyje

Darželio bendruomenė nuolat galvoja, kaip tikslingai išnaudoti lauko erdves vaikų aktyvumui ir kūrybiškumui skatinti. Kuriamos netradicinės erdvės natūralioje aplinkoje. Siekiama sukurti savaiminio ugdymosi sąlygas vaikams, atskleidžiant žmogaus ir gamtos ryšį.

   Šį rudenį ugdytinių „laukė“ įrengta „lauko klasė“. Taip – klasė po klevu. Ypač visi norėjo išbandyti „Pasakoriaus sostą“. Čia plėtojamos vaikų sakytinės kalbos gebėjimai, turtinamas žodynas, suteiktos galimybės atsiskleisti vaikų kūrybinėms iniciatyvoms. Tai padės vaikams drąsiau diskutuoti, išgirsti ir išklausyti kalbantįjį.

   Jau eilę metų dalyvaujame socialinėje-edukacinėje iniciatyvoje „Visa Lietuva skaito vaikams“. Ši klasė –tai galimybė ugdytiniams skaityti kitoje aplinkoje.

   Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymui darželyje skiriamas nuolatinis dėmesys. Tai vertybė, kuri ugdoma nuosekliai. Kad „lietuviais esame mes gimę“ ugdytiniai prisimena ne tik per Vasario 16 – osios ar Kovo 11 – osios šventes. Po lietuvišku klevu kalbama su vaikais apie savo Lietuvą, apie joje gyvenusius ir gyvenančius žmones, kurie visais laikais garsino mūsų šalį.

 

          Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lazdauskaitė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai