2019-01-16, trečiadienis, 01:13.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:46, leidžiasi 16:35, dienos ilgumas 7:48.

Balta žiemos pasaka

2017-12-11, paskelbė Loreta Urbonienė
Balta žiemos pasaka

Gruodžio 4-8 dienomis Viduklės darželyje vyko projektinė savaitė ,,Balta žiemos pasaka“. Čia su vyresniaisiais darželio vaikais buvo kalbama apie tai, kaip jie laukia didžiųjų žiemos švenčių ir savo namuose pradeda kurti šventinę ,,baltą žiemos pasaką“.

Savaitės eigoje vaikai dekoravo, puošė balto popieriaus eglutes, naudodami įvairias priemones ir techniką. Artėjančių švenčių jaukumui sukurti darželinukai atidarė „Kalėdinių žibintų dirbtuvėles“. Buvo gaminami, puošiami žibintai, naudojant baltas ir blizgias priemones, kurie vėliau papuošė grupes. Neapsieita ir be kalėdinio laiško rašymo. Visi vaikai, pirmiausia, laukia saldžių dovanėlių – tikriausiai, jų visada norisi. Vienus dar pradžiugintų po eglute rasta mašinėlė, traktorius ar lego konstruktorius, kitus – lėlytė Maša, meškutis, muilo burbulai, dažų rinkinys...

Penktadienį vaikus aplankė šarka Fijona, kuri su jais kartu šoko, dainavo, linksminosi, šmaikštavo bei įžiebė darželyje esančią žaliaskarę eglutę. Atsisveikindama šarka visiems padėkojo už šventę, palinkėjo gražių ir baltų ateinančių Šv. Kalėdų bei Naujųjų 2018 – ųjų metų, paliko saldžių dovanėlių, bei atšvaitų, kurie saugotų keliaujančius tamsiu paros metu namo, į parduotuvę ar į svečius.

Dabar belieka ramiai laukti atskubančių švenčių ir išsipildančių lūkesčių.

 

Renginio organizatorė auklėtoja Jolita Piatkienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai