2021-01-18, pirmadienis, 05:45.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:43, leidžiasi 16:39, dienos ilgumas 7:56.

Atsisveikinimas su žiema

2019-03-08, paskelbė Loreta Urbonienė
Atsisveikinimas su žiema

Kovo 5 – ą dieną Viduklės darželyje vyko kasmetinė žiemos varymo, Užgavėnių šventė. Jai buvo ruošiamasi iš anksto. Darželinukai, entuziastingai nusiteikę, spalvino, aplikavo, gaminosi kaukes, tėveliai parūpino persirengėliams drabužių.Vaikai ir darželio darbuotojai apsirengė įvairiais Užgavėnių personažais. Kartu salėje linksminosi, šoko, dainavo, juokavo, žaidė žaidimus. Šiemet su žiema darželio vaikai atsisveikino kiek kitaip nei kasmet. Žiemą jie varė lauk pasitelkę futbolo žaidimą. Futboliuką žaidė visi, kas tik norėjo, kad žiema išbėgtų iš kiemo ir greičiau ateitų pavasaris.

Tradiciškai Lašininis su Kanapiniu tarpusavyje galynėjosi, žaidė futbolą, traukė virvę ir taip aiškinosi, kuris stipresnis, pavasaris ar žiema. Vaikų pagalba Kanapinis laimėjo kovą prieš Lašininį.

Smagiai nusiteikę, pikčiausiai žiemos dvasiai – Morei, sukrovė visas žiemos blogybes: blogus darbus, poelgius, pyktį ir pavydą, visas neigiamas mintis ir melą. Visi pasižadėjome daugiau šypsotis, būti gerais ir nuoširdžiais. Skambant linksmai muzikai, visi persirengėliai vaišinosi, gėrė arbatą, šoko.

Atsisveikinus su More, kartu iškeliavo ir žiemos šaltis bei bloga nuotaika. Ateinantis pavasaris visiems dovanos gerą nuotaiką ir šilumą.

 

Auklėtoja Laima Sadauskienė

 

Contact formŠios dienos vardadieniai