2022-05-16, pirmadienis, 18:11.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:21, leidžiasi 21:32, dienos ilgumas 16:11.

Akcija „Darom 2018“ Viduklėje

2018-04-23, Angelė Šarkienė
Akcija „Darom 2018“ Viduklėje

Balandžio 21- ąją kartu su visa Lietuva vidukliškiai darbavosi tvarkymosi akcijoje „Darom“.

 

Seniūnijos, Kultūros centro Viduklėje darbuotojai, bendruomenės nariai, šiaip kaimynai - visi su gera nuotaika kibo į darbus: tvarkė miestelio aplinką, sodino ankstyvąsias gėles, genėjo medžius, o Šilo gatvės gyventojai tvarkė Ataugos miškelio pakraštį. 

 

Po talkos ypač pasikeitė miestelio tvenkinio pakrantė - ten buvo įtvirtintos sūpynės, kalnelis - čiuožykla, pastatyta smėlio dėžė mažiausiems Viduklės piliečiams. Taip buvo pabaigtas įgyvendinti SOC MIN projektas, skirtas bendruomeninės veiklos rėmimui ir stiprinimui. 

 

Padirbėta sąžiningai, šauniai ir iš peties, todėl Viduklės bendruomenės pirmininkė Regina Morkuvienė po darbų  talkininkams užkabino po medalį ir, kartu su Viduklės seniūne Daiva Ulinskiene padėkojusi visiems už gerą darbą, pakvietė prie stalo. Staselės Mockienės paruoštas troškintų kopūstų su dešrelėmis puodas greitai ištuštėjo! 

 

Noriu pastebėti, kad tikrai gera darbuotis visiems kartu, gera matyti savo darbų rezultatus. Po darbo malonu pabendrauti su kaimynais, pažįstamais, pasikalbėti, užkąsti. 

 

Ačiū Viduklės seniūnei Daivai Ulinskienei, bendruomenės pirmininkei Reginai Morkuvienei  už akcijos koordinavimą, organizacinius rūpesčius. Ačiū Stasei Mockienei už gardų troškinį. Ačiū visiems, kurie dalyvavo talkoje ir prisidėjo prie Viduklės miestelio aplinkos gražinimo.

 

 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai