2022-05-22, sekmadienis, 23:36.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Administracijos direktorius apsilankė Viduklės ir Paliepių seniūnijose

Administracijos direktorius apsilankė Viduklės ir Paliepių seniūnijose

Savivaldybės administracijos direktorius aplankė Viduklės ir Paliepių seniūnijas

 

  Algimantas Mielinis lankėsi Viduklės miestelyje, kur susitiko su Viduklės darželio direktore Loreta Urboniene ir Viduklės seniūnijos seniūne Daiva Ulinskiene. Vaikų darželio vadovė pasidalijo savo rūpesčiu.

 

Vakarais ir savaitgaliais į darželio teritoriją renkasi jaunimas, kuris laužo žaidimų aikštelės įrenginius, sūpynes, šiukšlina ir gadina pastato sienas. Bėda ta, kad Viduklės darželio tvora yra per žema, susidėvėjusi ir neatlieka apsaugos funkcijų, nors pagal Lietuvos higienos normas darželio teritorija turi būti aptverta ne žemesne kaip 1,5 m aukščio tvora. Darželio direktorė buvo pateikusi prašymą Savivaldybei, kad būtų skirta lėšų naujai, saugiai, visus reikalavimus atitinkančiai tvorai pastatyti. Savivaldybės tarybos sprendimu darželiui jau skirta 10 tūkst. Eur naujai tvorai ir darželio bendruomenė labai už tai dėkinga.

 


   Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė administracijos direktorių informavo, kad už Savivaldybės skirtas lėšas jau pradėti gatvių apšvietimo tinklo oro linijų laidų keitimo į oro kabelių liniją darbai. Viduklės miestelyje apšvietimo linijos keičiamos Ateities, Dariaus ir Girėno, Ataugos, Sporto, Raseinių, Paparčių Šilaupės ir Šilo gatvėse. Seniūnė administracijos direktoriui Algimantui Mieliniui aprodė administracinį pastatą, kuriame įsikūrusi Viduklės seniūnija, kultūros centras, biblioteka, bendruomenė ir pasidalijo ateities planais, o administracijos direktorius atsižvelgti į seniūnijos poreikius ir pagal galimybes padėti.


   Paliepių seniūnijos seniūnę pavaduojanti vyriausioji specialistė Remigija Skrodenienė administracijos direktoriui aprodė seniūnijos pastatą ir pasidžiaugė, kad už Savivaldybės skirtas lėšas suremontuotas seniūnijos administracinio pastato stogas. Specialistė įvardijo, kad kai kuriuos nedidelius vidaus remonto darbus dar reikėtų atlikti, tačiau dabar, kai stogas suremontuotas, nei lietus nei sniegas nebaisus.
 

Contact formŠios dienos vardadieniai